0

قرارداد 5 ساله پرسپوليس با يک اسپانسر جديد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

قرارداد 5 ساله پرسپوليس با يک اسپانسر جديد


قرارداد 5 ساله پرسپوليس با يک اسپانسر جديد


از اسپانسر جديد باشگاه پرسپوليس رونمايي شد.


نشست خبري کميته اقتصادي باشگاه پرسپوليس و رونمايي از شرکت جديدي که با اين باشگاه در خصوص برند‌هايش قرارداد امضا کرده بعدازظهر امروز در باشگاه پرسپوليس برگزار شد.

به گزارش فارس ،در اين نشست فرهاد بياشاد به عنوان معاون اقتصادي باشگاه پرسپوليس، عزرائيليان نماينده رسمي شرکت پرتاب افزار و مهندس قريب رئيس هيئت مديره اين شرکت حضور داشتند.

در اين جلسه بياشاد معاون اقتصادي باشگاه پرسپوليس گفت: شروع کار شرکت جديد را به عنوان اسپانسر با باشگاه پرسپوليس به فال نيک مي‌گيريم. به دنبال اين بوديم تا به هر طريقي که شده نگرشي جديد را وارد باشگاه بزرگ پرسپوليس کنيم. در حال حاضر همه مي‌دانند فوتبال در دنيا يک صنعت است و خصوصيات خاص خودش را دارد.

وي افزود: در بخش اقتصادي باشگاه پرسپوليس فعاليت‌هاي قابل توجهي را در کار گروه اقتصادي انجام داديم. در يکي از بخش‌ها به دنبال اين بوديم تا کالاهايي با برند باشگاه در اختيار هواداران قرار گيرد. به همين دليل قراردادي با شرکت پرتاب افزار نماينده شرکت دسيني در ايران در آستانه ميلاد امام حسن مجتبي (ع) منعقد کرديم و از اين قرار داد امروز رونمايي شد. سعي خواهيم کرد با کمک اين شرکت با استانداردهاي جهاني به فکر خدمت رساني به هواداران باشيم.

معاون اقتصادي باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: برخي باشگاه‌هاي بزرگ اروپايي 450 ميليون يورو درآمد و سود دهي از طروق مختلف دارند و ما با 30 ميليون هوادار نبايد به فکر بودجه 8 تا 10 ميلياردي باشيم. باشگاه رئال 450 ميليون يورو از محصولات خود درآمد دارد. ما هم به دنبال اين هستيم تا به سوي جهاني شدن برويم. دسيني 8 سال است که با کيفيت‌ خوب در کشور ما شروع به کار کرده و اين کالاها را با تخفيف ويژه در اختيار هواداران مي‌گذارد. 140 فروشگاه در کل کشور محصولات ما را به هواداران عرضه خواهند کرد و بخشي از درآمد فروش کالا به باشگاه پرسپوليس مي‌رسد.

همچنين مهندس قريب رئيس هيئت مديره شرکت پرتاب افزار گفت: سؤال ما هميشه اين بود که چرا در باشگاه کار درآمدزايي نمي‌شود. به همين دليل با يک برنامه ريزي به سمت باشگاه پرسپوليس آمديم و مانند باشگاه‌هاي منچستر، رئال و بارسا به فکر برند با کيفيت براي باشگاه پرسپوليس شديم. اين برند‌ها در تمام دنيا کارايي‌ خوبي دارد اما در ايران براي اولين بار است که از آن رونمايي مي‌شود. اميدوارم با همکاري‌هاي فروشگاه‌هاي داخلي و خارجي کالاهاي خوبي را با تخفيف ويژه به هواداران بدهيم. از دو ماه ديگر در مراسمي رسما از کالاهايمان رونمايي مي‌کنيم.

قريب خاطرنشان کرد: دسيني 100 فروشگاه را زير پوشش خود دارد و سعي خواهيم کرد اجازه ندهيم از کارهاي تقلبي استفاده شود. شايد دو روز ديگر کالاهاي ما در ميدان منيريه فروخته شود اما ما اينجا نياز به حمايت هوادارانمان داريم که براي حمايت از باشگاه به ما وفادار باشند و فقط از کالاي ما بخرند. اين ما نيستيم که در اين زمينه سود مي‌کنيم بلکه باشگاه پرسپوليس است. ما حتي افتخار اين را داريم که در چهارمحال و بختياري نيز دفتر داريم که سعي خواهيم کرد اين دفاتر و فروشگاه‌هاي خود را در 26 استان فعال کنيم. اين کار ضمانت اجرايي ندارد و در باشگاه استقلال نيز با تاکيد رويانيان اجرا خواهد شد.

همچنين عزرائيليان نماينده رسمي شرکت پرتاب افزار اظهار داشت: اتفاق نويي در فوتبال ما براي اولين بار به طور رسمي رخ داده است. ما در 140 نقطه کشور سعي مي‌کنيم محصولات خود را براي خريد هواداران آماده کنيم. شرکت دسيني به فکر کمک به آينده فوتبال است. اگر هواداران با کارت‌هاي مخصوص باشگاه براي خريد بيايند شامل تخفيف ويژه خواهند شد. از 45 روز ديگر رسما از کالاهاي خودمان رونمايي خواهيم کرد و فقط بايد رسانه‌ها به ما کمک کنند که هواداران به دنبال کالاهاي تقلبي نروند.

وي گفت: به دنبال اين نيستيم تا به دنبال الگوهاي ناقص برويم. ما به دنبال کار جديد خواهيم رفت. در پرسپوليس معاونت حقوقي خوبي داريم که اجازه نخواهد داد از اين موضوع سوء استفاده شود.

در ادامه مجددا بياشاد در پاسخ به سؤال خبرنگاران که اگر مديريت باشگاه تغيير کند تکليف چه مي‌شود، گفت: اين موضوع ارتباطي به وضعيت ما ندارد. ما حتي صحبت‌هاي لازم را براي گرفتن کپي رايت انجام داديم و هر کس خارج از قانون باشد با او برخورد مي‌کنيم و محکم مي‌ايستيم تا در حق باشگاه ظلم نشود. قرارداد ما با دسيني 5 ساله است و قطعا اجازه خريد کالاهاي تقلبي را نخواهيم داد.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 14 مرداد 1391  10:29 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها