0

7 سال حرف گلوی ما را گرفته اما می‌گویند در کمتر از 5 دقیقه بگویید

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

7 سال حرف گلوی ما را گرفته اما می‌گویند در کمتر از 5 دقیقه بگویید

نسخه چاپيارسال به دوستان
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در ضیافت افطار رییس جمهور:
7 سال حرف گلوی ما را گرفته اما می‌گویند در کمتر از 5 دقیقه بگویید

خبرگزاری فارس: دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در ضیافت افطاری رئیس جمهور گفت: آقای احمدی‌نژاد! شما درها را به روی کسانی که می‌خواهند به شما کمک کنند بسته‌اید و بعد می‌گویید به ما کمک نمی‌کنند.

خبرگزاری فارس: 7 سال حرف گلوی ما را گرفته اما می‌گویند در کمتر از 5 دقیقه بگویید

 

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، محمد جعفری‌نژاد دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در مراسم افطاری رییس‌جمهور با دانشجویان با انتقاد از وقت کم قرار گرفته در اختیار دانشجویان برای اعلام مواضع گفت: به اندازه هفت سال حرف گلوی ما را گرفته و حالا به ما می‌گویند در کمتر از پنج دقیقه طرح بحث کنید؛ آقای رئیس‌جمهور شما باشید چگونه صحبت خواهید کرد؟

وی با بیان اینکه پنج دقیقه را مناسب طرح بحث خاصی نمی‌دانم، به عدم شماره‌گذاری نامه‌های این تشکل به وزارت اقتصاد و جلسات بسیار کم رییس جمهور، وزارت علوم و وزارت بهداشت با دانشجویان اشاره کرد و افزود: به نظر می‌رسد آنقدر نقدهای معاندانه و غیر‌علمی از دولت انجام شد که امروز دیگر دولت گوش شنوایی برای شنیدن نقدهای عالمانه و دلسوزانه ندارد و ما آقای رییس جمهور را از همان جلسات ابتدایی ایشان به مدت 7 سال است که ندیده‌ایم.

جعفری‌نژاد اظهار داشت: گفتمان عدالت‌خواهی به وسیله مقام معظم رهبری در کشور ایجاد شد و با پیوستن و فعالیت گروه‌های مختلف عدالتخواه این گفتمان به گفتمان غالب کشور تبدیل شد.

وی ادامه داد: احمدی‌نژاد به وسیله این گفتمان روی کار آمد اما به نظر می‌رسد که برای انجام کار نه تیم مناسب داشت و نه برنامه.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی همچنین خطاب به رییس جمهور گفت: شما در اقتصاد زیکزاکی عمل کردید و شعار مستضعفین دادید اما از دولت شما خصوصی‌سازی آموزش عالی و بهداشت، پذیرش دانشجوی پولی و ... درآمد.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: در ماه‌های اولیه هدفمندی یارانه‌ها نظارت‌های شدید اعمال می‌شد و این کنترل گرانی‌ها را مهار کرد، اما اکنون احساس می‌شود که شما و دولت این بحث را رها کرده‌اید؛ تحریم‌ها بر وضعیت فعلی موثر بوده‌اند اما باور داریم عواملی چون ساختار معیوب اقتصاد ایران و عدم مدیریت صحیح دولت هم در این گرانی‌ها دخیلند.

جعفری‌نژاد با اشاره به اینکه دانشجوی رشته اقتصاد است، گفت: التهاب ناگهانی در بازار سکه و ارز در عدم مدیریت صحیح اقتصاد است.

وی افزود: آقای رئیس‌جمهور! شما می‌گویید عده‌ای آمار غلط می‌دهند؛ این بدین خاطر نیست که دستگاه‌های دولتی و زیر مجموعه خود شما یا آمار نمی‌دهند و یا آمار متناقض می‌دهند؟ باید دانست که ابزار کار یک اقتصاد‌دان آمار است که متاسفانه آماری صحیح ارائه نمی‌شود.

جعفری‌نژاد ادامه داد: شما درها را به روی خود و کسانی که می‌خواهند به شما کمک کنند بسته‌اید و بعد می‌گویید به ما کمک نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه آقای احمدی‌نژاد عدالت یک مقوله یکپارچه است و نمی‌شود در اقتصاد شعار مستضعفین داد و در فرهنگ لیبرالی عمل کرد، ادامه داد: تابلوی فرهنگی دولت مستضعفین "لاله" نیست، "ننه سکینه "است و می‌دانیم شما روی دوش ننه سکینه‌ها بالا آمدید و این مستضعفین بودند که حامی شما بودند و هنوز هم هستند، نه سرمایه داران لیبرال.

این فعال دانشجویی افزود: مزیت شما فرار از لوکس‌گرایی بود پس چرا امروز فرهنگتان لوکس‌گرا شده است؛ به شما توصیه می‌کنم به مزیت‌های فرهنگی خود بازگردید.

جعفری‌نژاد در پایان صحبت‌های خود گفت: احمدی‌نژاد سرباز عدالت هست اما آقای رییس جمهور شما همه آنچه که ما می‌خواستیم نبودید؛ اگر می‌خواهید دیدار دانشجویی داشته باشید به کف دانشگاه‌ها بیایید نه جایی که از هر اتحادیه دانشجویی فقط ده نفر دعوت شده‌اند و وقتی می‌آیند سالن پایین پر شده و باید در سالن بالا بنشینند!

انتهای پیام/

 

جمعه 13 مرداد 1391  10:32 PM
تشکرات از این پست
mansoure1373
دسترسی سریع به انجمن ها