0

انفجار ساکنان خیابان شمس را به وحشت انداخت

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

انفجار ساکنان خیابان شمس را به وحشت انداخت

 

 مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری شیراز گفت: انفجار آشپزخانه‌ای در خیابان شمس شیراز، رعب و وحشت اهالی را به همراه داشت.

 

خبرگزاری فارس: انفجار ساکنان خیابان شمس را به وحشت انداخت

 

رامین طالبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: این انفجار که ساعت 9 صبح امروز رخ داد خسارت جانی در بر نداشت اما خسارت مالی بسیاری به بار آورد.

وی با بیان اینکه امدادگران با تلاش بسیار حریق حاصل شده از انفجار را اطفا کرد‌اند، خاطرنشان کرد: افراد حبس شده در ساختمان با وسایل امداد نجات یافتند و بر اثر انفجار و ریزش دیوار درب ورودی آن ساختمان مصدود شده بود که با تلاش امدادگران آواربرداری شد.

طالبی ادامه داد: امدادگران با استفاده از نردبان و از طریق پشت بام وارد منزل شده و پس از بررسی شرایط و دادن هشدارهای ایمنی، افراد محبوس در منزل را به بیرون از منزل انتقال دادند تا از بروز حوادث ناگوار بعدی جلوگیری شود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری شیراز تصریح کرد: در این انفجار یکی از دیوارهای آشپزخانه که در انتهای حیاط واقع شده بود ریزش کرد و همچنین شیشه‌ها تا شعاع 10 متری شکسته شدند و منزل تا ایمنی کردن کامل آن برای سکونت خالی شد.

وی همچنین از آتش‌سوزی زمینی در شیراز خبر داد و گفت: دقایقی پیش حریق ناشی از زباله‌ها در یک زمین  باعث سرایت آن به لوله‌ها و باعت گسترده شدن حریق شده بود که با حضور آتش نشانان مهار شد.

طالبی افزود: این حریق در کمربندی جوادیه اتفاق افتاده بود.

جمعه 13 مرداد 1391  1:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها