0

انهدام باند سرقت دارو

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

انهدام باند سرقت دارو

 

 
سرقت دارو و فروش آن در بازار آزاد يكي از تلخ‌ترين جرايمي است كه ممكن است در هر جامعه‌اي به وقوع بپيوندد. اعضاي باندي كه اين كار را پيشه خود كرده بودند توسط پليس گيلان شناسايي و دستگير شدند. ماموران از طريق منابع اطلاعاتي از فعاليت باندي كه اقدام به سرقت دارو و فروش آن در بازار آزاد كرده بودند، مطلع شدند و تحقيقات خود را براي دستگيري اعضا و سركرده آن آغاز كردند.

ماموران با انجام تحقيقات پليسي دو نفر از اعضاي اين باند را هنگام عرضه داروي سرقتي با ارزش تقريبي 400 ميليون ريال شناسايي كردند و پس از دستگيري و انتقال اين افراد به مقر انتظامي، اعتراف كردند رئيس آنان فردي به نام منوچهر است كه با ايجاد شبكه‌اي اقدام به عرضه داروهاي سرقتي در بازار كرده است.

 

ماموران با اطلاعات به دست آمده، تحقيقات خود را براي شناسايي و دستگيري منوچهر ادامه دادند و پس از هماهنگي قضايي در عملياتي وي را دستگير كردند. پس از دستگيري متهم مشخص شد وي پيش​تر به اتهام خيانت در امانت، سرقت دارو و به آتش كشيدن يك انبار دارو در استان گيلان دستگير و پس از طي مراحل قانوني از مجازات تبرئه شده بود. متهم در تحقيقات و نيز رويارويي با دستخط خودش كه فهرست داروها را براي بازار تنظيم كرده بود، چاره‌اي جز اعتراف نديد و به بزه انتسابي معترف شد. همچنين از مخفيگاه متهم مقدار زياد ديگري از داروهاي سرقتي به ارزش 500 ميليون ريال كشف و منوچهر پس از تشكيل پرونده به دادسرا و پس از آن روانه زندان شد.

 

جمعه 13 مرداد 1391  12:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها