0

تارتار:هواداران پرسپوليس مرا ببخشند

 
savin125125
savin125125
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 5409
محل سکونت : بوشهر

تارتار:هواداران پرسپوليس مرا ببخشند

تارتار:هواداران پرسپوليس مرا ببخشند


سرمربي تيم فوتبال گهر زاگرس، گفت: هميشه خود را يک پرسپوليسي مي دانم و از هواداران تيم به خاطر استرسي که در ديدار گهر زاگرس و پرسپوليس داشتم عذرخواهي مي کنم.


 

 مهدي تارتار گفت: جوان هستم و بايد در تيم هاي شهرستاني کار کنم تا به موقع به حق خود برسم.

 

 وي در خصوص تساوي با پرسپوليس در هفته سوم، اظهار داشت: اين تساوي به سود تيم ما بود.در حالي که مي توانستيم با دقت بيشتر داور برنده ان باشيم اما بازيکنان من به خود باوري لازم رسيدند.

 

 سرمربي تيم فوتبال گهر زاگرس، گفت: بازيکنان من متوجه شدند که مي توانند حتي در مقابل تيم هاي بزرگ نيز برنده باشند و اميدوارم ديگر از داوري ها ضربه نخوريم.

 

 وي تصريح کرد: بايد همه را به يک چشم نگاه کنند و فرقي ميان باشگاه ما و پرسپوليس و استقلال وجود ندارد زيرا همه در ليگ برتر براي موفقيت مي جنگيم.

 

 وي ادامه داد: در بازي هاي خود به غير از خدا کسي را نداريم و از داوران مي خواهيم تمام تلاش خود را براي رعايت عدالت بکار بگيرند. زيرا تيم هاي شهرستاني با سختي هاي بسياري خود را آماده حضور در ليگ برتر کرده اند و چشمشان به رعايت عدالت از سوي داوران است.

 

 هافبک اسبق پرسپوليس در خصوص شرايط اين تيم، خاطرنشان کرد: پرسپوليس بازيکنان بسيار بزرگي در اختيار دارد و بايد به رويانيان به خاطر جذب آنها تبريک گفت.

 

 وي ضعف پرسپوليس را در پست هافبک و به خصوص هافبک دفاعي دانست و گفت: در اين پست سوسا و سامان آقازماني حضور دارند که هر دو بازيکنان توانمندي هستند ودر کنار آنها بازيکناني چون علي کريمي و محمد نوري حضور دارند.

 

 وي تاکيد کرد: پرسپوليس مربي با تجربه و بزرگي دارد و اطمينان دارم زمان مي تواند پرسپوليس را درست کند و هواداران از تيم خود لذت ببرند.

 

 تارتار در خصوص انتقاد برخي پيشکسوتان از عملکرد کادرفني پرسپوليس، گفت: براي انتقاد کردن بسيار زود است و بايد به کادرفني جديد تيم فرصت کافي بدهيم. بايد بدانيم ژوزه تيم را دير تحويل گرفته و فرصت کافي براي هماهنگي با بازيکنان در اختيار نداشته است.

 

 وي در خصوص برخورد هايش در طول ديدار با پرسپوليس، اظهار داشت: تيم ما هيچ امتيازي نداشت و به شدت زير فشار بودم و از تمام هواداران پرسپوليس به خاطر استرسي که در مقابل تيم محبوبم داشتم عذرخواهي مي کنم.

 

 سرمربي تيم فوتبال گهر زاگرس، گفت: در فوتبال حرفه اي کار مي کنم و در حال حاضر از باشگاه گهر حقوق مي گيرم و بايد تمام تلاش خود را براي موفقيت اين تيم بکار گيرم تا پولي که دريافت مي کنم حلال باشد.

 

 وي ادامه داد: تيم ما به شرايط خوبي رسيده است و کمي نياز به زمان داريم تا بازيکنان با شرايط ليگ برتر هماهنگ شوند و بتوانند توانايي هاي خود را در زمين نشان دهند.

 

 تارتار درخصوص اينکه آيا از فيروز کريمي مشورت مي گيرد، گفت:نه تنها از کريمي بلکه از پيشکسوتان زيادي کمک مي گيرم اما به هر حال به خاطر ارتباطاتي که با کريمي دارم و همچنين سال ها حضور در کنار او به عنوان شاگرد سعي مي کنم از تجربيات او به خوبي استفاده کنم.

 

جمعه 13 مرداد 1391  11:07 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها