0

در واکنش به اظهارات بهروان

 
savin125125
savin125125
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 5409
محل سکونت : بوشهر

در واکنش به اظهارات بهروان

در واکنش به اظهارات بهروان


رئيس کميته انضباطي در واکنش به انتقاد سرپرست سازمان ليگ گفت: کسي از ما به دليل صدور سريع راي 17 پرونده تشکر نکرد اما براي يک پرونده انتقاد مي‌کنند.


 اسماعيل حسن‌زاده درباره راي ديدار گهر و ملوان در هفته نخست رقابت‌هاي ليگ برتر گفت: بر اساس قانون و با در نظر گرفتن تمام جوانب و با توجه به اينکه گهر تازه به ليگ برتر آمده و براي بار اول بود که تماشاگرانش دچار تخلف مي‌شدند راي خود را اعلام کرديم.


 وي در مورد اينکه آيا راي مهربانانه بوده و ممکن است در صورت تکرار از اين تيم امتياز کسر شود تاکيد کرد: چون براي بار اول بود که تماشاگران گهر مرتکب تخلف شده بودند طبق قانون جريمه‌اي براي اين تيم در نظر گرفتيم. در صورت تکرار تخلفات و اينکه راي صادره موجب تنبيه، عدم تکرار و باز دارندگي هواداران گهر از انجام اينگونه رفتارها نشود در دفعات بعدي برخورد شديد‌تري مي‌کنيم. طبق قانون اگر رفتارها تکرار شود احتمال کسر امتياز هم وجود دارد.


 حسن‌زاده در مورد صحبت‌هاي انتقاد‌ي غلامرضا بهروان سرپرست سازمان ليگ که گفته بود اگر راي بازي گهر برابر ملوان زودتر اعلام مي‌شد شايد اتفاقات ديدار با پرسپوليس رخ نمي‌داد عنوان کرد: براي صدور راي بايد از ورزشگاه انقلاب کرج درباره خسارت وارده استعلام مي‌گرفتيم. به اتوبوس متعلق باشگاه ملوان هم خساراتي وارد شده بود که بايد منتظر نامه ميزان خسارت وارده نيز مي‌شديم.


 رئيس کميته انضباطي ادامه داد: در دو هفته ابتدايي ليگ برتر 18 پرونده به کميته انضباطي آمد که 17 مورد را به سرعت بررسي کرديم و راي آن صادر شد. فقط صدور راي اين پرونده کمي طول مي‌کشيد. هيچ کس از ما به خاطر آن 17 پرونده تشکر نکرد اما حالا به دليل اينکه کمي صدور اين راي به طور انجاميد انتقاد مي‌کنند.


 حسن‌زاده در مورد اينکه راي اتفاقات بازي گهر و پرسپوليس چه زماني اعلام خواهد شد گفت: گزارش‌ها را ديديم و به زودي طبق قانون در مورد اتفاقات آن بازي نيز تصميم‌گيري مي‌کنيم.

 

جمعه 13 مرداد 1391  9:52 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها