0

حلقه های صالحین بسیج راهی برای مقابله با تهاجم همه جانبه دشمنان است

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

حلقه های صالحین بسیج راهی برای مقابله با تهاجم همه جانبه دشمنان است

استان تهران - فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به جنگ فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به عنوان استراتژی دشمنان گفت: حلقه های صالحین بسیج راهی برای مقابله با تهاجم همه جانبه دشمنان است.

1391/05/12 - 19:17

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار سرلشگر 'محمد علی جعفری' شامگاه پنجشنبه در همایش میقات با صالحین كه به همت سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ و با حضور ده هزار نفر از بسیجیان پایتخت در مصلی تهران برگزار شد، گفت: طرح شجره طیبه صالحین از جمله خاستگاه انقلاب اسلامی بوده كه یكی از راههای اصلی مقابله با جنگ نرم فرهنگی، سیاسی و اجتماعی دشمن به شمار می رود.

وی افزود: حضور بسیجیان در حلقه های صالحین كه با بحث، مطالعه، هم اندیشی و حل مشكلات فرهنگی و اجتماعی همراه است مقدمه ای برای كارهای بزرگ و ثاثیرگذار بسیج در جهاد فرهنگی و سازندگی است.

فرمانده كل سپاه پاسداران، حلقه های صالحین را تاثیرگذار در مقابله با تهاجم دشمنان دانست و تصریح كرد: مجموعه فعالیت هایی كه باید در مبارزه با جنگ نرم و در ابعاد فرهنگی، سیاسی و اجتماعی صورت پذیرد در حلقه های صالحین به طور صحیح آموزش داده می شود.

وی ادامه داد: شرایط انقلاب اسلامی به عنوان الگوی بیداری اسلامی در منطقه حساس است و امروز مركزیت آن تهران به حساب می آید كه این حلقه های صالحین در جلوه معنوی بسیج تاثیر بسزایی دارد.

سردار جعفری تاكید كرد: بسیج و حلقه های صالحین آن تاثیر بسزایی در عرصه فرهنگی دارد و به بطور قطع حضور فعال این حلقه ها در عرصه جامعه ضامن حفظ نظام است.

پنج شنبه 12 مرداد 1391  11:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها