0

گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در دستور كار همه نهادها قرار گيرد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در دستور كار همه نهادها قرار گيرد

رئیس تبليغات اسلامی بروجرد:
گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در دستور كار همه نهادها قرار گيرد

گروه فرهنگ و هنر: برای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه بايد با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی وارد شد و افراد محجبه در جامعه به‌ مناسبت‌های مختلف مورد تشويق قرار گيرند.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا)شعبه لرستان، حجت‌الاسلام احمدرضا غلامی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد با بیان این‌که گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در سطح شهر بايد در دستور كار همه نهادها و ارگان‌ها قرار گيرد، افزود: برای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه بايد با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی وارد شد و افراد محجبه در جامعه به‌ مناسبت‌های مختلف مورد تشويق قرار گيرند.

وی يادآور شد: برخوردهای چكشی با افراد بدحجاب در جامعه به صلاح نبوده بلكه بايد با ارشاد و راهنمايی زمينه تقويت حجاب و مبارزه با جنگ نرم را در جامعه ايجاد نمود.

حجت‌الاسلام غلامی با اشاره به اين‌كه بروجرد شهر علما و فضلايی همچون آيت‌الله العظمی بروجردی است و در اين شهر زمانی 70 عالم و مرجع بزرگ زندگی می‌كردند ادامه داد: در چنين شهری كه شهدا مدال افتخار آن هستند زيبنده نيست بد حجابی رواج يابد.

وی برگزاری گفتمان‌های دينی و همايش‌ها و نشست‌های مختلف پيرامون حجاب و عفاف را در بروجرد ضروری دانست و گفت: برگزاری اين برنامه‌ها در دستور كار سازمان تبليغات اسلامی قرار دارد.                       

پنج شنبه 12 مرداد 1391  11:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها