0

مشحون:جای بسكتبال ایران در المپیك لندن خالی است

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

مشحون:جای بسكتبال ایران در المپیك لندن خالی است

لندن - رییس فدراسیون بسكتبال ایران كه برای شركت در چند نشست بین المللی و همچنین بازدید از مسابقات بسكتبال المپیك به لندن آمده است، گفت: واقعا جای تیم بسكتبال ایران در این مسابقات خالی است.

1391/05/12 - 03:46

'محمود مشحون' به خبرنگار ایرنا، افزود: تیم بسكتبال ایران شایستگی حضور دربازیهای المپیك را داشت و من واقعا از اینكه تیم ما در این میدان بزرگ جهانی غایب است، متاسفم.

وی درموردبرنامه های فدراسیون برای حضورقدرتمندانه تیم های ایرانی در عرصه های مختلف بین المللی اظهارداشت: تیم های رده های مختلف بسكتبال زیر نظر مربیان در حال تمرین و آماده سازی هستند و در تورنمنت های مختلف تداركاتی نیز شركت می كنند.

رییس فدراسیون بسكتبال گفت:تیم بزرگسالان ایران اكنون در تورنمنت ' آدیداس' تركیه با تیم های آلمان و فنلاند بازی می كند و تیم 'ب' نیز زیر نظر مربیان شان هستند.

'همچنین حدود دو هفته دیگرتیم ملی جوانان برای شركت در مسابقات آسیایی عازم مغولستان می شود كه به همین دلیل هم من اقامت خود را در لندن كوتاه خواهم كرد تا از نزدیك به وضعیت این تیم نظارت داشته باشم.'

مشحون افزود:تیم نونهالان كشورمان نیز انتخاب شده و باید روز پنجم مهرماه به بازیهای غرب آسیا اعزام شود.

وی تاكید كرد: تمام این فعالیت ها با برنامه ریزی و بصورت نردبانی انجام می شود تا در نهایت ما تیم ملی قوی داشته باشیم و بتوانیم به روند رو به رشد خود ادامه دهیم.

آقای مشحون كه عضو هیات رییسه كنفدراسیون آسیایی و عضو كمیته مالی فدراسیون جهانی بسكتبال نیز می باشد، گفت: در مدت حضورم در لندن در اجلاس فدراسیون جهانی و كنفدراسیون بسكتبال آسیا شركت خواهم كرد.

پنج شنبه 12 مرداد 1391  7:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها