0

وحدت سیاسی پاسخ كوبنده ای به دشمنان انقلاب اسلامی است

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

وحدت سیاسی پاسخ كوبنده ای به دشمنان انقلاب اسلامی است

ارومیه - نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه تعامل مجلس و دولت امروز بیش از هرزمان دیگری ضرورت دارد گفت: وحدت سیاسی، پاسخ كوبنده ای به دشمنان داخلی و خارجی است.

1391/05/12 - 10:24

موید حسینی صدر روز پنجشنبه درگفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود : امروز در شرایطی قرار داریم كه بسیاری از مخالفان نظام مقدس جمهوری اسلامی در تلاشند تا با اعمال فشار و تبلیغات دروغین جامعه ایرانی را در مسیر منافع مستكبران قرار دهند.

وی از هم پاشیده شدن اقتصاد ایران را هدف تحریم های دشمنان دانست و اظهار داشت: در چنین شرایط طلب می كند همه نیروها اعم از مجلس، دولت و قوه قضائیه و اقشار مردم با اتخاذ تصمصم های مشترك توطئه های دشمنان را خنثی كنند.

حسینی صدر تاكید كرد: مقاومت در مقابل توطئه ها و تحریم های دشمنان، پرهیز از اختلاف های سلیقه ای، حفظ اتحاد و همبستگی راهكارهایی است كه دشمنان را مایوس و ناامید خواهد كرد.

وی اظهارداشت: دشمنان راه های زیادی را برای به زانو درآوردن جمهوری اسلامی آزموده اند و در تمام آنها شكست خورده اند، تحریم اقتصادی آخرین تیر تركش دشمنان است كه ملت ایران می توانند با مقاومت و اتحاد و همدلی این توطئه را نیز خنثی كنند

پنج شنبه 12 مرداد 1391  7:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها