0

جنگ غول های الکترونیکی

 
architect0811
architect0811
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 6050
محل سکونت : همدان

جنگ غول های الکترونیکی


جنگ غول های الکترونیکی
قرار است هیئت منصفه ای در ایالات متحده امریکا در یک جنگ اقتصادی، حق امتیازی را با میلیون ها دلار سود، بین شرکت های 'اپل' و 'سامسونگ' تعیین نماید .
 
[-] اندازه متن [+]
 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، "اپل" و "سامسونگ" بزرگترین شرکت های هستند که مصرف کنندگان الکترونیکی را در سراسر جهان به همراه دارند و همیشه یکدیگر را برای نقض حق امتیاز، متهم می کنند . این درگیری ها سال گذشته آغاز شد. هنگامی که "اپل" در یک دادگاه فدرال در "سن خوزه" کالیفرنیا شرکت کره ای "سامسونگ" را متهم به کپی کورکورانه از "آیفون" و "آی پد" کرد.
 

به گزارش خبرگزاری رویترز،  "اپل" در یک ادعایی قضایی نسبت به حق امتیاز جهانی خود داشته است . طبق اسناد ضبط شده دادگاه ، "اپل" سعی می کند از اسنادی بر علیه "سامسونگ" استفاده کند تا نشان دهد که رقیبش ، آگاهانه ، حقوق مالکیت معنوی سازنده ی "آیفون" را نقض کرده ، در حالیکه "سامسونگ" ادعا دارد "اپل" قصد دارد رقابت را متوقف کند، تا سود گزافی را بدست آورد .

یک هیئت منصفه  10 نفره در طول حداقل 4 هفته، شواهد را بررسی خواهد کرد تا حکم را صادر کنند.
 

اگر دادگاه حکمی به نفع "اپل" صادر کند، سامسونگ با تحریم های فروش U.S برای تلفن های هوشمند "گالاکسی" و کامپیوتر های "تبلت" خود روبه می شود  و به همین دلیل ضرری میلیاردی در انتظار این شرکت کره ای است.

 

 

پنج شنبه 12 مرداد 1391  7:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها