0

روز قدس امسال برای همه ملت ها، از سالهای قبل تعیین كننده تر است

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

روز قدس امسال برای همه ملت ها، از سالهای قبل تعیین كننده تر است

گرگان - عضو شورای سیاستگذاری شورای هماهنگی تبلیغات كشور گفت: با توجه به مسائل اخیر در كشورهای مسلمان به خصوص درگیری های این روزها در سوریه، روز قدس امسال برای همه ملت های مسلمان جهان از سال های قبل تعیین كننده تر است.

1391/05/12 - 10:24

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی ایرنا، دكتر 'علی اكبر اشعری' روز پنجشنبه در جمع مدیران عضو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان در گرگان افزود: امروز اسرائیل در داخل كشورش با بحران های زیادی روبرو است و برای آن كه روی آنها را بپوشاند، این مسائل را به بیرون كشیده و درگیری هائی را در سوریه ایجاد كرده است.

به گفته وی، آمریكا و اسرائیل دنبال ایجاد پایگاه در كشورهای اطراف ایران برای فشارهای بیشتر هستند و مردم این كشورها در برابر آنان ایستادگی و مقاومت می كنند و به فرموده رهبری هر ملتی كه در برابر سلطه گران بایستد، ما از آنان حمایت می كنیم.

وی تصریح كرد: با همه 21 دستگاه عضو و زیر مجموعه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، تلاش می شود تا مردم هر روز بیشتر از گذشته در صحنه باشند و قدس امسال، بسیار پررنگ تر از سال های گذشته برگزار گردد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هجمه فرهنگی و تبلیغی دشمن، علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: وظیفه ما ایجاب می كند تا عشق به امام، نظام، انقلاب، اسلام و آرمان های اسلامی را در دل فرزندان خود زنده نگه داریم تا خود فرزندان عامل جلوگیری از هجمه دشمنان شوند.

اشعری در ادامه گفت: وقتی افرادی گرانی، تحریم علیه ایران را می بینند، نباید بگذاریم با دشمنان همنوا شوند و اگر ما نیز در برابر آنان هوشمندانه و مدبرانه برنامه ریزی كنیم، دشمن نمی تواند در توطئه هایش موفق باشد.

عضو شورای سیاستگذاری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: تجربیات خوب دوران انقلاب نشان داده هر زمان دشمن احساس خطر بیشتری كند، اقداماتش شدیدتر و سنگین تر می شود و از سوی دیگر، ملت هماهنگ تر و هم صدا وارد صحنه می شوند تا توطئه ها و دسیسه های آنان را خنثی كنند.

به گفته اشعری، دشمن تا نتواند این هماهنگی و هم صدائی را جدا كند، در كارهایش موفق نخواهد شد و در واقع هر روز كه ملت در صحنه حضور دارد، روز عزای دشمن است.

وی یادآور شد: با توجه به این اوضاع و شرایط مسئولیت همه ما در روز قدس بسیار سنگین خواهد بود كه باید با اطلاع رسانی و تحلیل درست و برنامه ریزی منسجم، صحنه های شكوهمند را به وجود آوریم تا كسانی كه در امید خانه نشینی مردم هستند، ناامید شوند.

وی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، یك نهاد ساده و مردمی است و به جای پول مورد عنایات الهی قرار می گیرد.

اشعری در پایان اظهار داشت: شورا نقطه عزیمت ملت است و معتقدیم كه عامل و عنصر اصلی در 9 دی مردم بودند و شورا اراده و خواست مردم را شناخت و آن را تبدیل به یك اقدام اساسی نمود.

پنج شنبه 12 مرداد 1391  7:00 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها