0

خادمان حرمین شریفین، از صهیونیستها در ناآرامی های سوریه حمایت نكنند

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

خادمان حرمین شریفین، از صهیونیستها در ناآرامی های سوریه حمایت نكنند

قم - آیت الله'ناصر مكارم شیرازی' از مراجع تقلید توصیه كرد: خادمان حرمین شریفین از حمایت رژیم اشغالگر قدس و آمریكا در ناآرامی های سوریه و متلاشی كردن این كشور اسلامی به سود اسراییل دست بردارند.

1391/05/12 - 10:24

به گزارش ایرنا، وی روز پنجشنبه در جمع نمازگزاران حرم مطهر حضرت معصومه(س)اظهار داشت: ناآرامی هایی كه امروز در كشور سوریه شاهد هستیم، بخاطر این است كه اسراییل می خواهد این كشور را متلاشی كند تا بر منطقه مسلط شود.

آیت الله مكارم شیرازی افزود: خادمان حرمین شریفین كه ادعای اسلام دارند و مدعی اند كه خادم حرمین شریفین هستند، در عمل خادم آمریكا و اسراییل بوده و اسراییل را در ناآرامی های سوریه و متلاشی كردن این كشور یاری می دهند.

وی ادامه داد:خادمان حرمین شریفین ادعای اسلام دارند اما در حقیقت ایمان و عملشان یكی نیست و به خادمان آمریكا و اسراییل تبدیل شده اند و دست در دست آنها دارند.

آیت الله مكارم شیرازی همچنین گفت: مردم تركیه، مردمی با ایمان و مسلمان هستند و در بعضی مواقع مشاهده می كنیم كه حتی صفوف نماز جمعه هایشان از نماز جمعه های كشور ما نیز گسترده تر است، اما دولتمردان تركیه نیز امروز به حامی اسراییل در ناآرامی های كشور سوریه تبدیل شده اند.

وی خاطرنشان كرد: دولتمردان تركیه ابتدا در مقابل اسراییل قد علم كردند و خیلی ها نیز از این بابت خوشحال بودند اما مدتی نگذشت كه 180 درجه تغییر رویه دادند، دست در دست اسراییل گذاشتند و اكنون اسلحه و مزدور به سوریه برای متلاشی كردن این كشور و كشتار مردم ارسال می كنند. ك/2

پنج شنبه 12 مرداد 1391  6:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها