0

مرگ بیماران سرطان پروستات به علت بیماری قلبی است

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

مرگ بیماران سرطان پروستات به علت بیماری قلبی است

 

  محققان آمریکایی در جریان تحقیقات خود دریافتند که بیماران مبتلا به سرطان پروستات غالبا به علت این بیماری جان خود را از دست نمی دهند بلکه آنها به خاطر ابتلا به بیماریهای قلبی می میرند.

 

خبرگزاری فارس: مرگ بیماران سرطان پروستات به علت بیماری قلبی است

 

 به نقل از نشریه "Journal of the National Cancer Institute"، تحقیقات علمی تیم محققان دانشکده بهداشت دانشگاه هاروارد نشان می دهد مبتلایان به بیماری پروستات اغلب درنتیجه ابتلا به این بیماری نمی میرند بلکه مرگ آنها به علت ابتلا به تعدادی از بیماریهای دیگر بویژه بیماریهای قلبی است.

در این تحقیقات آمده است: اجرای برخی تغییرات در شیوه زندگی روزانه بیماران مبتلا به سرطان پروستات و ترغیب آنها به پیروی از راهنماییها و راهکارهای سالم می تواند تا حد زیادی از شدت بیماری و علائم آن بکاهند.

محققان تاکید کردند: این امر فواید سلامتی زیادی دارد که فراتر از تاثیر داروهای مورد استفاده به این منظور است و از مهمترین راهکارها کاهش وزن، افزایش تحرک بدنی و ترک سیگار است.

این تحقیقات بزرگترین تحقیقات از نوع خود است که روی بیماران سرطان پروستات برای یافتن علل مرگ آنها انجام شد زیرا سرطان پروستات شایع ترین سرطان بویژه در آمریکا است و حدود 16 درصد مردان جهان را مبتلا می کند.

پنج شنبه 12 مرداد 1391  6:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها