0

دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در لارستان

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در لارستان

 

فرمانده انتظامی شهرستان لارستان از دستگیری کلاهبرداری که با تاسیس یک شرکت خدمات خودرویی اقدام به کلاهبرداری می‌کرد خبر داد.

 

خبرگزاری فارس: دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در لارستان

 

بهادر اسماعیلی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: تعدادی از شهروندان به پلیس آگاهی شهرستان لارستان مراجعه و با ارائه مرجوعه  قضایی علیه شخصی به‌نام «غ – ز» اظهار کردند این فرد در پوشش یک شرکت خودرویی از آنها کلاهبرداری کرده است.

وی افزود: در ادامه ماموران با انجام بررسی‌های لازم و اطمینان از صحت موضوع پیگیری این پرونده کلاهبرداری را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان لارستان بیان کرد: در تحقیقات انجام شده مشخص شد متهم با دایر کردن دفتری با عنوان یک شرکت خدمات خودرویی اقدام به خرید و فروش خودرو به صورت نقد و اقساط کرده و پس از اخذ حدود 30 میلیارد ریال متواری شده است.

اسماعیلی گفت: با توجه حساسیت موضوع، کارآگاهان پلیس آگاهی با بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی و تلاش همه‌جانبه و شبانه‌روزی ماموران پلیس آگاهی متوجه شدند متهم در شهرستان آبادان حضور دارد و به همین منظور با اخذ نیابت قضایی به آن شهرستان اعزام و متهم را دستگیر کردند.

وی افزود: پس از انتقال وی به پلیس آگاهی در تحقیقات 39 کلاهبرداری و جعل، از متهم دستگیر شده کشف که در این مورد پرونده‌ای تشکیل و موضوع در دست پیگیری قانونی قرار دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان لارستان در راستای پیشگیری از وقوع این گونه جرائم به شهروندان توصیه کرد که به افراد ناشناس و شرکت‌های نامعتبر اعتماد نکنند و در خرید و فروش خودرو تا حصول اطمینان کامل از اعتبار شرکت‌ها  از تنظیم هرگونه قرار داد و پرداخت وجه خودداری کنند.

پنج شنبه 12 مرداد 1391  5:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها