0

جدیدترین آمار تلفات اسرائیل در جنگ با ایران *سند

 
architect0811
architect0811
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 6050
محل سکونت : همدان

جدیدترین آمار تلفات اسرائیل در جنگ با ایران *سند

 

جدیدترین آمار تلفات اسرائیل در جنگ با ایران *سند
هاآرتص: «متخصصان امور نظامی اسرائیل تخمین زده اند که در جنگ با ایران و حزب الله، 300 شهروند اسرائیلی کشته خواهند شد!»
 
[-] اندازه متن [+]
 

به گزارش جام نیوز انگلیسی، روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" (Haaretz) پنجشنبه 12مرداد (August 02) نوشت: «متخصصان امور نظامی اسرائیل تخمین زده اند که در جنگ با ایران و حزب الله، 300 شهروند اسرائیلی کشته خواهند شد[!] یک سال قبل نیز ایهود باراک، وزیر دفاع اسرائیل، در مصاحبه ای با رادیو ارتش اسرائیل اعلام کرد که در جنگ با ایران کمتر از 500 شهروند اسرائیلی کشته خواهند شد[!]»


این روزنامه صهیونیستی ادامه داد: «این تخمین براساس آمادگی های ایران، موشک ها و راکت های دشمن و اطلاعاتی که اخیراً به دست آمده، مطرح شده است. مؤسسات تحقیقات غربی نیز اعلام کرده اند که ایران صدها موشک دوربرد با توانایی های مختلف برای ضربه زدن به اسرائیل دارد. در حال حاضر این فرضیه مطرح است که بسیاری از موشک ها به هدف نخواهند خورد، چرا که برخی از آن ها توسط پدافند اسرائیل دفع شده و برخی دیگر در اقیانوس خواهند افتاد[!] اما ایران معتقد است موشک های بسیار پیشرفته تری نسبت به همسایگانش دارد.»

 

پیداست که صهیونیست ها برای تسکین خاطر و کاهش هراس ساکنان مناطق اشغالی، به انتشار چنین گزارش هایی متوسل شده اند. وگرنه خود به خوبی می دانند که رزمندگان جهاد اسلامی و حماس به تنهایی می توانند چند برابر این میزان تلفات را به شهروندان رژیم اشغالگر وارد کنند؛ تا چه رسد به حزب الله لبنان و از همه مهمتر: ایران مقتدر.

106


 

 

 

 

پنج شنبه 12 مرداد 1391  5:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها