0

بسته پیامکی 11 مرداد 91

 
architect0811
architect0811
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 6050
محل سکونت : همدان

بسته پیامکی 11 مرداد 91

 

بسته پیامکی 11 مرداد 91
 
 
[-] اندازه متن [+]
 

شبکه پارس

* ضیاء آتابای: در زمانی که انگلیسی ها در ایران بودند و باشگاه داشتند ایرانی ها را راه نمی دادند و در کشور خود ما نژاد پرستی می کردند.

* علیرضا ثقفی(گزارشگر): بشار اسد طی سخنرانی در تلویزیون سوریه از لشگر خود قدردانی کرد، و ابراز امیدواری در مورد پاکسازی شهر حلب نمود.
* ضیاء آتابای(میهمان شبکه پارس) در گفتگو با مجری برنامه(علیرضا میبدی): انگلیسی ها در زمان شاه مصونیت داشتند و تمام سمت های کلیدی شرکت نفت در دست آنها بود، و یک نژاد پرستی به تمام معنا در آن زمان در مملکت ما حاکم بود.
 

 

بی بی سی

* سخنگوی وزارت خارجه چین: آمریکا به قوانین داخلی خود برای تحریم یک موسسه مالی چینی استناد کرده و این اقدام نقض جدی قوانین بین المللی است و به منافع چین صدمه می زند.
* وزارت خارجه چین: از واشنگتن می خواهیم تحریم بانک چینی که بخاطر رابطه مالی با ایران اعمال شده است را بردارد چراکه در غیر این صورت رابطه دو کشور لطمه خواهد دید.
* بی بی سی: بر اساس گزارش سالانه آمریکا، گروه جندا... و سازمان مجاهدین خلق(منافقین) همچنان از جمله گروه های تروریستی شناخته شده اند.
* بی بی سی: بنابر گزارش سالانه آمریکا، بیشتر از 10هزار عملیات تروریستی در جهان اتفاق افتاده که بر اثر آن 12هزار و 500 نفر جان خود را از دست دادند.
* نخست وزیر اسرائیل در دیدار با وزیر دفاع آمریکا: تحریم ها علیه ایران جواب نداده است
* بالاخره بعد از گذشت چندین روز از کشتار مردم مسلمان توسط حکومت میانمار، شبکه بی بی سی فارسی اقدام به پخش خبری کوتاه به مدت 4دقیقه در این زمینه کرد.

 
 
 
 
 
پنج شنبه 12 مرداد 1391  5:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها