0

ملوان و گهر هزینه خسارت وارده به ورزشگاه كرج را پرداخت می كنند

 
hakan_01
hakan_01
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اسفند 1390 
تعداد پست ها : 3112
محل سکونت : TaBrIz

ملوان و گهر هزینه خسارت وارده به ورزشگاه كرج را پرداخت می كنند

رییس هیات فوتبال البرز گفت: با رای كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دو تیم ملوان بندر انزلی و گهر شهرداری دورود باید هزینه خسارت وارده به ورزشگاه انقلاب اسلامی كرج را پرداخت كنند.

1391/05/12 - 02:21

'محمد محمودی' روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: دو تیم ملوان و گهر باید نسبت به جبران خسارت وارده به ورزشگاه انقلاب كرج، كه شامل 93 صندلی شكسته است اقدام كنند.

وی اظهار داشت: كمیته انضباطی پس از بررسی پرونده و مستنداتی كه در اختیارش بود باشگاه ملوان انزلی را به دلیل پرتاب نارنجك به وسیله تماشاگران این تیم به داخل زمین و اقدام به زدن سوت‌هایی شبیه به صدای سوت داور بازی و همچنین درگیری با تماشاگران منتسب به تیم گهر، اقدام به پرتاب سنگ و اشیا و شكستن صندلی‌های ورزشگاه انقلاب كرج، به پرداخت پنج میلیون تومان جریمه محكوم كرد.

محمودی ادامه داد: كمیته انضباطی هم باشگاه گهر درود لرستان را به دلیل استفاده از الفاظ ناشایست، اقدام به درگیری با تماشاگران تیم مقابل و پرتاب سنگ و اشیا و آسیب رساندن به خودروهای تیم ملوان، توسط طرفداران تیم گهر با اعمال تخفیف به دلیل رفتار شایسته تماشاگران این تیم در دیدار مورخ سوم مردادماه جاری مقابل راه آهن، به پرداخت پنج میلیون تومان جریمه محكوم كرد.

دیدار دو تیم گهر درود و ملوان انزلی در هفته اول لیگ برتر كه با میزبانی تیم گهر در ورزشگاه انقلاب اسلامی كرج برگزار شد به درگیری طرفداران دو تیم در بین دو نیمه منجر شد

 

http://www.uploadax.com/images/86831701968039941449.gif

نذر کردم اگر نیایی پیاده از یادت بروم

پنج شنبه 12 مرداد 1391  3:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها