0

هیات فوتبال قزوین امتیاز تیم دسته دومی داتیس لرستان را خریداری كرد

 
hakan_01
hakan_01
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اسفند 1390 
تعداد پست ها : 3112
محل سکونت : TaBrIz

هیات فوتبال قزوین امتیاز تیم دسته دومی داتیس لرستان را خریداری كرد

قزوین - دبیر هیات فوتبال استان قزوین گفت: این هیات امتیاز تیم داتیس خرم آباد از تیم های حاضر در رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های كشور را خریداری كرد.

1391/05/12 - 02:21

'اكبر سكاكی' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از رایزنی با چند باشگاه دسته دومی برای خرید امتیاز آنها، بالاخره با مسوولین داتیس لرستان به توافق رسیدیم و هیات فوتبال استان قزوین امتیاز این تیم خریداری كرد.

وی در خصوص چگونگی حضور این تیم در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال كشور گفت: با چند شهرداری شهرهای استان برای واگذاری امتیاز و عهده دار شدن حامی مالی تیم وارد مذاكره شده ایم كه تكلیف این مساله ظرف هفته آینده مشخص خواهد شد.

دبیر هیات فوتبال استان قزوین با اشاره به اینكه تیم واگذار شده به قزوین با تركیبی از بازیكنان بومی و غیربومی در مسابقات لیگ دسته دوم كشور حاضر خواهد شد، اظهار امیدواری كرد این تیم جدید نماینده خوب و شایسته ای برای فوتبال قزوین در این رقابت ها باشد.

سكاكی در ادامه با بیان اینكه تیم فوتسال حجاب قزوین امسال نیز در رقابت های لیگ برتر بانوان حضور پیدا خواهد كرد، افزود: بزودی حامی مالی این تیم مشخص و معرفی می شود تا دیگر مشكلی برای شركت در لیگ برتر نداشته باشد.

وی در پایان از تلاش و رایزنی هیات فوتبال به منظور جذب اسپانسر برای تیم فوتسال این هیات حاضر در رقابت های لیگ دسته اول خبر داد و گفت: تلاش می كنیم تا با یافتن یك حامی مالی خوب و مناسب، تیم قدرتمند و شایسته ای را روانه مسابقات دسته اول فوتسال كشور كنیم.

http://www.uploadax.com/images/86831701968039941449.gif

نذر کردم اگر نیایی پیاده از یادت بروم

پنج شنبه 12 مرداد 1391  3:35 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها