0

احتمال عمل جراحي پاي منتظري وجود دارد

 
savin125125
savin125125
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 5409
محل سکونت : بوشهر

احتمال عمل جراحي پاي منتظري وجود دارد

احتمال عمل جراحي پاي منتظري وجود دارد


پژمان منتظري مدافع تيم استقلال بدليل مصدوميت حضور در بازيهاي استقلال را در فصل جاري تا به حال از دست داد و اين مصدوميت جدي تر شده است و احتمال عمل نيز براي وي وجود دارد.


پژمان منتظري مدافع تيم استقلال، با مصدوميت روبرو شده و ممکن است اوضاع را براي اين بازيکن با تغيير روبرو سازد اين بازيکن کرد و هفته ها حضور در ترکيب استقلال را از دست داده است براي ادامه بازي ها نيز وضعيت مشخص ندارد و مصدويتش با آسيب ديدگي شديد مينيکس پاي جدي شده است با اينکه مسئولان تيم استقلال اعلام کردند که آسيب ديدگي وي آن طور که تصور مي شد جدي نيست اما شرايط براي اين بازيکن متفاوت است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، احتمال جراحي پا براي اين بازيکن وجود دارد و منتظري بايد در حال حاضر به درمان مشغول شود تا در خصوص عمل جراحي اش تصميم گيري شود. شايان ذکر است، دوري وي از ميادين 4 هفته اعلام شده است و پزشکان نيز معتقدند که اين بازيکن بايد با شرايطي پيش برود که دچر مشکلات جدي نشود و با اوضاع مناسب براي بازي هاي استقلال آماده شود .

اين بازيکن تا بحال سه بازي و از اين پس نيز براي 4 ديدار آينده استقلال دچار مشکل است و نمي تواند استقلال را همراهي کند به همين دليل با وضعيتي روبرو شده است که بايد منتظر بماند تا تصميم نهايي پزشکان تيم اعلام شود تا وي براي ادامه بازي ها با شرايط مناسبي روبرو شود. پيش از اين قرار بود منتظري به خط دفاعي منتقل شود اما در حال حاضر وي آماده بازي نيست.

 

پنج شنبه 12 مرداد 1391  2:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها