0

آلگري : کاسانو در ميلان مي ماند

savin125125
savin125125
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 5409

بازيکن سابق سمپدوريا مشتاق است تا به شهر خود جنوا بازگردد اما آلگري اطمينان دارد که اين ملي پوش ايتاليايي جايي نخواهد رفت.

ماسيميليانو آلگري ،مربي باتجربه ميلان، هر گونه احتمالي مبني بر خروج آنتونيو کاسانو از تيمش را رد کرد؛ اين درحالي است که در اوايل ماه جاري گزارشاتي مبني بر بازگشت کاسانو به شهر جنوا وجود داشت اماشنيده مي شد که اين بار او را در پيراهن تيم جنوا خواهيم ديد.

الگري، سرمربي سابق کالياري در مصاحبه با گاتزتادلوسپورت در اين رابطه گفت: "کاسانو در ميلان مي ماند؛ او در حال حاضر عملکرد بسيار خوبي در تمرينات دارد و تمريناتش خوب پيش مي رود."

اخيرا گتوزو در صحبت هايي اعلام کرد در زمان حضور آلگري بي نظمي فراواني در رختکن و تيم برقرار بوده ؛بي نظمي اي در طي 13 سال حضورش در ميلان سابقه نداشته و يکي از دلايل ترک ميلان اين بود که احساس مي کرد ديگر جايي در اين تيم ندارد.

آلگري در اين رابطه گفت: "صحبت کردن در رابطه با چيزهايي که در گذشته رخ داده و باعث تحريک و جنجال مي شود، توسط هر کسي، درست نيست.من خوش شانس بوده ام که اين فرصت را داشته ام تا دو سال را سرمربي گري اين تيم را برعهده بگيرم. من موفق به فتح سري آ و سوپر کاپ ايتاليا شدم که از مهمترين چيزها در رابطه با گذشته بوده است."

پنج شنبه 12 مرداد 1391  2:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها