0

درودگر : پيروزي در قم بسيار ارزشمند بود

 
savin125125
savin125125
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 5409
محل سکونت : بوشهر

درودگر : پيروزي در قم بسيار ارزشمند بود

درودگر : پيروزي در قم بسيار ارزشمند بود


مديرعامل باشگاه ملوان بندرانزلي با ارزشمند خواندن پيروزي تيم فوتبال اين باشگاه برابر صباي قم، گفت: اين برد باعث بالارفتن روحيه بازيکنان شده و آنها به اين اطمينان رسيده‌اند که مي‌‌توانند در هر مسابقه‌اي پيروز شوند.


صادق درودگر در مورد پيروزي تيم فوتبال ملوان بندرانزلي برابر صباي قم ضمن بيان مطلب فوق گفت: بازي خيلي خوبي بود و بازيکنان تمام توان و انرژي خود را براي رسيدن به پيروزي به کار بستند. اين جاي خوشحالي دارد که کادرفني و بازيکنان با همدلي و تلاش وافر تنها به فکر پيروزي تيم هستند.

وي با بيان اينکه در سال‌هاي گذشته در تيم‌هاي پرسپوليس، بهمن و استيل آذين فعاليت کرده است اما هيچ تيمي را به اندازه ملوان همدل و صميمي نديده است، افزود: واقعا سه امتياز بسيار ارزشمندي را در قم گرفتيم، زيرا هم به صورت موقت صدرنشين شديم و هم روحيه بازيکنان به خاطر اين نتيجه بالا رفت و به اين اطمينان خاطر رسيدند که مي‌‎توانند در هر مسابقه‌اي پيروز شوند.

مديرعامل باشگاه ملوان با اشاره به اين مسئله که قطعا بازيکنان با قدرت بيشتر در مسابقات آينده به ميدان مي‌روند، اظهار داشت: هفته آينده بايد برابر فجرسپاسي صدرنشين به ميدان برويم و قطعا نه اين مسابقه بلکه همه بازي‌هاي ليگ سخت است اما براي بزرگان بن بستي وجود ندارد زيرا يا راه را پيدا مي‌کنند و يا راه را مي‌سازند.

وي در مورد وضعيت مهرداد اولادي تاکيد کرد: پس از اينکه تمام تست‌هاي پزشکي را با موفقيت پشت سرگذاشت، قراردادش را ثبت کرديم و پس از دريافت کارت بازي، وي از بازي با فجر در ترکيب تيم قرار مي‌گيرد. متاسفانه برخي از حسودان و بخيلان براي مهرداد و ملوان قصد حاشيه‌‍سازي دارند اما آنها بايد بدانند هيچ مشکلي وجود ندارد و او کاملا در اختيار تيم است.

درودگر در پايان ارسطو عزتيان را به عنوان مدير رسانه‌ تيم ملوان و جانشين حسين خبيري که به دليل مشغله کاري در وزارت ورزش و جوانان نتوانست به انزلي بيايد، معرفي کرد و گفت: قطعا باشگاه هيچ کم و کسري براي کسب مجوز حرفه‌اي ندارد و اگر مشکلي هم وجود داشته باشد، در زمان مقرر آن را برطرف خواهيم کرد.

 

پنج شنبه 12 مرداد 1391  2:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها