0

یک تن اقلام خوراکی فاسد در آبادان کشف شد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

یک تن اقلام خوراکی فاسد در آبادان کشف شد

 

 سرپرست بهداشت محیط دانشکده علوم پزشکی آبادان از کشف یک تن اقلام خوراکی فاسد در دهه اول ماه مبارک رمضان، در آبادان خبر داد.

 

 

خبرگزاری فارس: یک تن اقلام خوراکی فاسد در آبادان کشف شد

 

جعفر ربیهاوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در آبادان اظهار کرد: با شروع ماه مبارک رمضان و به منظور کنترل و پایش بازار، اکیپ‌های مرکز بهداشت با شدت بیشتری بر اقلام خوراکی و مصرفی شهروندان نظارت دارند.

وی افزود: با استقرار اکیپ‌های بازرسی دو نفره در ساعات قبل و بعد از افطار، بازرسان شبکه بهداشت موفق به کشف یک تن مواد غذایی فاسد در شهرستان آبادان شده‌اند.

سرپرست بهداشت محیط دانشکده علوم پزشکی آبادان در خصوص این اقلام خوراکی گفت: این اقلام شامل لبنیات، انواع شیرینی، ماءالشعیر، غذاهای آماده، ترشی و آدامس بوده است.

وی ادامه داد: در تعامل شهرداری و بازرگانی منطقه با شبکه بهداشت و درمان آبادان در حدود 290 کیلوگرم مواد خوراکی مختلف از دستفروشان دوره‌گرد کشف و ضبط شده است.

ربیهاوی افزود: بازرسان شبکه بهداشت و درمان آبادان نظارت ویژه‌ای بر اماکن متبرکه و حسینیه‌‌های توزیع کننده نذری و افطاری در سطح شهر و ایام ماه مبارک رمضان دارد.

وی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف و برای ارائه انتقادات و پیشنهادات خود با شماره 4484026 تماس حاصل کنند.

پنج شنبه 12 مرداد 1391  4:34 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها