0

پیام اینترنتی جنجال برانگیز؛ از «پرز» اصرار، از «مرسی» انکار *سند

 
architect0811
architect0811
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 6050
محل سکونت : همدان

پیام اینترنتی جنجال برانگیز؛ از «پرز» اصرار، از «مرسی» انکار *سند

 

پیام اینترنتی جنجال برانگیز؛ از «پرز» اصرار، از «مرسی» انکار *سند
«منابع ریاست جمهوری اسرائیل اخیرا اعلام کردند که شیمون پرز از طریق حساب رسمی خود در فیس بوک و توییتر یک پیام خصوصی را که از رئیس جمهور مصر دریافت کرده، به صورت همزمان منتشر کرده است.»
 
[-] اندازه متن [+]
 

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، دفتر رئیس جمهور مصر، امروز چهارشنبه (11مرداد/August.01) خبر تبادل پیام های تبریک بین "محمد مرسی" رئیس جمهور مصر و "شیمون پرز" رئیس رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد.

 

"العربیه" (AlArabiya)در همین رابطه خاطرنشان کرد: «منابع ریاست جمهوری اسرائیل اخیرا اعلام کردند که شیمون پرز از طریق حساب رسمی خود در "فیس بوک" و " توییتر" یک پیام خصوصی را که از رئیس جمهور مصر دریافت کرده، به صورت همزمان منتشر کرده است. پرز پیام محمد مرسی را به دو زبان انگلیسی و عبری در صفحه شخصی خود منتشر و تأکید کرده این پیام را به مناسبت ماه رمضان دریافت کرده است.»

 

العربیه افزود: «رئیس جمهور اسرائیل گفته تاکنون دو پیام به محمد مرسی ارسال کرده که در یکی از آن ها پیروزی او و در دیگری حلول ماه رمضان را به وی تبریک گفته است.»

 

از دیگر سو، یک منبع در ریاست جمهوری مصر به روزنامه مصری "الیوم السابع" گفته است: «محمد مرسی هیچگونه پیام تبریکی با شیمون پرز مبادله نکرده و آنچه از طریق شبکه فیس بوک و توییتر در این رابطه مطرح شده، حقیقت ندارد.»

سایز بزرگتر

گفتنی است مانور رسانه ای و ذوق زدگی رئیس رژیم صهیونیستی نشان می دهد که مقامات صهیونیست اشتیاق وافری به نزدیکی با مصرِ پس از مبارک دارند.


از طرف دیگر، تکذیب دفتر ریاست جمهوری مصر نیز گواهی بر این واقعیت است که مقامات مصری به خوبی می دانند مردم انقلابی و مسلمان کشورشان به شدت از رژیم اشغالگر قدس بیزارند.


بنابراین اگر آقای مرسی مرتکب چنین اشتباهی شده باشد، حتما برای مخفی کردن آن کوشش خواهد نمود، چون یقین دارد که با ارتکاب این خطا از چشم ملت مصر خواهد افتاد.

 

 

 

پنج شنبه 12 مرداد 1391  12:20 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها