0

پدری اعضای خانواده اش را به قتل رساند

 
architect0811
architect0811
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 6050
محل سکونت : همدان

پدری اعضای خانواده اش را به قتل رساند


پدری اعضای خانواده اش را به قتل رساند
پدری با شلیک به فرزندانش یکی از آنها را کشت و دیگری را زخمی کرد و درنهایت خودش را کشت.
 
[-] اندازه متن [+]
 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، دانیل بن وی 41 ساله که حدود 1 ماه پیش از زن خود جدا شده بود در یک اقدام جنون آمیز به سمت بچه های خود شلیک کرد.رئیس پلیس ناحیه آکسفورد در ماساچوست انگلیس گفت: در این واقعه وحشتناک یکی از بچه ها در دم جان خود را از دست داد.او قبل از خودکشی با دستپاچگی به سمت پسر خردسالش شلیک کرده و بدنبال آن خودکشی کرد، در این واقعه هولناک پسرش هم به شدت زخمی شد.
  

بنا به گزارش دیلی نیوز، "دانیل" قبل از عملی کردن این واقعه وحشتناک پسر 9 ساله و دختر بچه 7 ساله خود را به بهانه جشن در خانه زن سابقش جمع کرده و بعد از چند دقیقه به سمت بچه ها و خود شلیک کرده بود.
 

زن "دانیل" که برای خرید بیرون رفته بود از مهلکه جان سالم بدر برد و هنگامی که به خانه برگشت با دیدن حضور پلیس و مجریان رادیو تلوزیون در کنار خانه خود، دچار حمله قلبی شده و اینک در بیمارستان بسر می برد.

 

در مصاحبه با همسایه ها ،آنها اظهار داشتند که دانیل مرد خوبی بوده است و تصور این کار از طرف وی به یک کابوس بیشتر شبیهه است تا یک واقعیت.در حال حاضر زن "دانیل" و پسر مجروح 9 ساله اش در بیمارستان بستری شده اند و خود  به همراه دختر بچه 7 ساله در قبرستان دفن شدند.پلیس هنوز در حال تحقیق برروی این موضوع است.

 

 

چهارشنبه 11 مرداد 1391  10:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها