0

تاتنهام به دنبال ۵۱ میلیون یورو وجه نقد از فروش مودریج است

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

تاتنهام به دنبال ۵۱ میلیون یورو وجه نقد از فروش مودریج است

نسخه چاپيارسال به دوستان
با رد کردن کاروالیو و شاهین
تاتنهام به دنبال ۵۱ میلیون یورو وجه نقد از فروش مودریج است

خبرگزاری فارس: باشگاه تاتنهام به دنبال ۵۱ میلیون یورو وجه نقد از فروش هافبک کروات خود است و هیچ بازیکنی را به جای پول نقد نمی‌پذیرد.

خبرگزاری فارس: تاتنهام به دنبال ۵۱ میلیون یورو وجه نقد از فروش مودریج است

به گزارش خبرگزاری فارس، رئال مادرید که به دنبال خرید لوکا مودریچ از تاتنهام است، قصد داشت تا بازیکنانی مانند ریکاردو کاروالیو و نوری شاهین را به عنوان بخشی از قرارداد مودریچ به تاتنهام واگذار کند که با مخالفت سران تیم لندنی روبه‌رو شد.

رئال مادرید که تاکنون نتوانسته خود را به مبلغ درخواستی تاتنهام نزدیک کند، قصد دارد تا به همراه مبلغ پرداختی خود یک یا 2 بازیکن رئال را به تاتنهام واگذار کند. نوری شاهین و ریکاردو کاروالیو بازیکنانی هستند که سران رئال به تاتنهام پیشنهاد کرده‌اند ولی با مخالفت سران تیم انگلیسی روبه‌رو شده‌اند. انگلیسی‌ها اعلام کرده‌اند فقط خواهان دریافت وجه نقد هستند و به جز آن به هیچ چیز دیگری راضی نخواهند شد.

یکی از اعضای باشگاه تاتنهام در این مورد گفت: اسپرز به هیچ وجه معاوضه بازیکن را مورد توجه قرار نخواهد داد زیرا بازیکنان مورد نظر آندره ویاس بواس، سرمربی تاتنهام باید خریداری شوند. کاروالیو و شاهین بازیکنان بسیار خوبی هستند ولی مورد نظر سرمربی ما قرار ندارند.

گفته می‌شود بواس قصد دارد با پول حاصل از فروش مودریچ، ژائو موتینیو را به تاتنهام بیاورد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 11 مرداد 1391  6:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها