0

دایی: داوران ۴ امتیاز از ما گرفتند/این بار با هواپیما به تهران برمی‌گردم!

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

دایی: داوران ۴ امتیاز از ما گرفتند/این بار با هواپیما به تهران برمی‌گردم!

حق راه‌آهن مساوی با سپاهان نبود
دایی: داوران ۴ امتیاز از ما گرفتند/این بار با هواپیما به تهران برمی‌گردم!

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: داوران در دو بازی گذشته 4 امتیاز از ما گرفتند.

خبرگزاری فارس: دایی: داوران ۴ امتیاز از ما گرفتند/این بار با هواپیما به تهران برمی‌گردم!

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی پس از تساوی 2 بر 2 راه‌آهن برابر سپاهان گفت:‌ دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند اما حق تیم ما مساوی نبود. ما سرتر از سپاهان بودیم. دقیقا همان انتظاری را از سپاهان داشتیم که با توپ‌های بلند بازی کنند. در روزی که خوب نبودیم و هافبک‌هایمان انتظارات من را برآورده نکردند سپاهان از دست ما در رفت.

وی با اشاره به داوری مسابقه خاطرنشان کرد:‌ متاسفانه اصحاب رسانه فکر می‌کنند اگر من نسبت به داوری اعتراض کنم به این علت بوده که مساوی کرده‌ام. گل اول سپاهان آفساید بود و اگر اغراق نکنم یک دقیقه بازیکن حریف در آفساید خوابیده بود اما داور کنار، به راحتی از این موضوع گذشت.

دایی افزود: در یک صحنه در وسط زمین نیز توپ به دست هافبک سپاهان برخورد می‌کند و زمانی که من اعتراض کردم به جای اینکه به اعتراض من رسیدگی کند داور چهارم می‌گوید اسکوربورد را خاموش کنید.

سرمربی راه‌آهن تاکید کرد: سپاهان 2 گل به ما زد که یکی آفساید بود و یکی هم گل به خودی،‌ در مجموع آنها کار خاصی انجام ندادند. هر کسی که فوتبال را بشناسد و آن را درک کند، می‌فهمد که حق ما برد بود. به راحتی به سپاهان امتیاز تقدیم کردیم.

وی تصریح کرد: شما خبرنگاران باید کمک کنید تا با این وضعیت داوری مقابله شود. به راحتی 4 امتیاز در 2 بازی گذشته از ما گرفتند. در بازی گذشته 2 بازیکن ما را اخراج کردند و در این دیدار نیز داور آفساید واضح را اعلام نکرد. شما باید به داد ما برسید و  تا شما نخواهید چیزی درست نمی‌شود. من شجاعت این را دارم که اگر اشتباه کرده باشم از داوران عذرخواهی کنم همان طور که سال گذشته این کار را انجام می‌دادم.

دایی در مورد مدیریت جدید راه‌آهن گفت: تمام افرادی که این مسئولیت را پذیرفتند آدم‌های کاربلدی هستند که با قدرت کار خود را شروع کردند و به خوبی هم حمایت می‌کنند. مطمئن باشید در آینده‌ای نزدیک راه‌آهن یکی از بهترین تیم‌های ایران خواهد شد.

وی در مورد اینکه وضعیت داوری ایران از سطح فوتبال ما پائین‌تر است، گفت: فوتبال ما به سطح داوری‌مان می‌خورد و من نگفتم داوری از سطح فوتبال ما پائین‌تر است.

دایی در مورد تیم ملی اظهار داشت: هرگونه برنامه‌ریزی که انجام می‌دهند تابع آن خواهم بود و بازیکنان خود را در اختیار آنها قرار می‌دهم. فدراسیون فوتبال با حذف جام حذفی به تیم ملی کمک نمی‌کند اما آمادگی هرگونه کمکی را دارم.

وی در مورد صحنه‌ای که محمدرضا خلعتبری در محوطه جریمه راه‌آهن سرنگون شد، گفت: خلعتبری بازیکن خود من بوده است. او به علت وضعیت جسمانی ضعیفی که دارد با کوچکترین برخوردی به زمین می‌خورد. من خلعتبری را دوست دارم اما این جزو ویژگی‌ اوست. در آن صحنه هیچ اتفاقی رخ نداد.

دایی درباره اینکه سال گذشته پس از دیدار راه‌آهن و سپاهان و هنگام برگشت از اصفهان دچار سانحه تصادف شد و آیا اینکه امشب هم با ماشین شخصی به تهران بازخواهد گشت، گفت: این بار با هواپیما برمی‌گردم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 11 مرداد 1391  5:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها