0

نرم افزارهایی که درتابستان به کارتان می آید

 
abdo_61
abdo_61
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 37203
محل سکونت : ایران زمین

نرم افزارهایی که درتابستان به کارتان می آید

 


 
 
این روزها كم‌كم سفرهای تابستانی شروع می‌شود، بیشتر مدرسه‌‌ها تعطیل شده‌اند و خانواده‌ها در تدارك سفر هستند. اما در سفر، داشتن یك راهنمای خوب می‌تواند لذت مسافرت را دوچندان كند با هم این راهنمای کاربردی را بررسی می کنیم.
 
 
 


 
Sygic: GPS Navigation

در سفر به دردتان می‌​خورد

این روزها كم‌كم سفرهای تابستانی شروع می‌شود، بیشتر مدرسه‌‌ها تعطیل شده‌اند و خانواده‌ها در تدارك سفر هستند. اما در سفر، داشتن یك راهنمای خوب می‌تواند لذت مسافرت را دوچندان كند. این راهنما می‌تواند گوشی شما باشد. كافی است این نرم‌افزار را نصب كنید تا با داشتن نقشه آفلاین كاملا فارسی و سه بعدی نقشه شهرهای مختلف را مشاهده كرده و بهترین مسیرها پیدا كنيد. علاوه بر این، با داشتن این برنامه می‌توانید از جهت قبله، اطلاع از خرابی جاده‌ها و اعلام وجود دوربین كنترل سرعت در مسیر و... مطلع شوید.
 


Stress Doctor


اگر مدام استرس دارید

شاید عجیب باشــد امــا شمـا می‌توانید با برنامــه 
Stress Doctor اضطراب خود را كاهش دهید! نحوه كار این نرم‌افزار به این صورت است كه انگشت خود را روی لنز دوربین دستگاه اپل خود قرار می‌دهید و برنامه در بازه زمانی مشخص علائم‌تان را به صورت نموداری رسم و ثبت می‌كند، با انجام مداوم آن می‌توانید از وضعیت اضطراب خود مطلع شوید و آن را بهتر كنترل كنید.Sketch Me
 

گوشی از چهره شما نقاشی می‌كشد

اگر همیشه دوست داشتید از هنرمندی بخواهید از چهره شما و خانواده‌تان نقاشی كند،‌ حالا این آرزوی شما به راحتی برآورده می‌‌شود و هنرمند نقاش نیز كسی نیست جز گوشیشما. Sketch Me یك نرم‌افزار ساده و سرگرم‌كننده است كه با آن می‌توانید عكس‌هایخود را به صورت نقاشی درآورید تا از آنها لذت ببرید.
 

 

مدیر سابق تالار آموزش خانواده

abdollah_esrafili@yahoo.com

 

  شاد، پیروز و موفق باشید.

سه شنبه 6 تیر 1391  11:13 PM
تشکرات از این پست
mahdi595959
mahdi595959
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1398 
تعداد پست ها : 239
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:نرم افزارهایی که درتابستان به کارتان می آید

چیز جالبیه

البته قاعدتا برای بعضی چهره ها جذاب تر میشه

 و من الله التوفیق

یک شنبه 31 شهریور 1398  2:15 PM
تشکرات از این پست
abdo_61
دسترسی سریع به انجمن ها