0

فروش ابزار آلات قمار از استانبول تا الماس شرق!

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

فروش ابزار آلات قمار از استانبول تا الماس شرق!

 طی استفتاء خبرنگار ما از دفتر مقام معظم رهبری، خرید و فروش هر گونه وسایل قمار نظیر تخته نرد حرام است.

 
خبرگزاری فارس: فروش ابزار آلات قمار از استانبول تا الماس شرق!

 

 به نقل از ندای انقلاب، فروش ابزار آلات قمار در بازارها و مراکز فروش کشور موضوعی است که گویا بسیاری از مسئولان انتظامی در این روزها با نگاهی اغماض آمیز از کنار عبور می کنند.

طی استفتاء خبرنگار ما از دفتر مقام معظم رهبری، « خرید و فروش هر گونه وسایل قمار نظیر تخته نرد حرام است».

بنابر این گزارش، تا چندی پیش "پشت شهرداری" آن هم به صورت مخفیانه تنها مرکز فروش ابزارآلات قمار از قبیل پاسور، تخته نرد و . . .به شمار می رفت که پس از چند مرحله عملیات نیروی انتظامی و مبارزه با فروشندگان این گونه ابزارآلات، این منطقه تا حدی پاکسازی شد اما به نظر می رسد پس از چند سال به جای از بین رفتن بازار فروش این ابزار قمار، برخی از مغازه های چهارراه استانمبول در تهران به مکانی برای عرصه هرچه بهتر و علنی تر کالاهای غیرقانونی تبدیل شده اند.

وخامت این موضوع تا حدی است که حتی برخی مراکز خرید شهر مقدس مشهد به فروشگاه هایی برای عرضه ابزار آلات قمار تنبدیل شده اند. تصاویر زیر نمونه ای از مغازه های عرضه تخته نرد در یکی از مدرن ترین بازارهای مشهد که به راحتی مشغول فعالیت است.

در پایان انتظار می رود نیروی انتطامی و دیگر نهادهای نظارتی کشور همانطور که در عرصه مبارزه با بدحجابی و مبارزه با اراذل و اوباش به خوبی در صحنه حضور دارند، وارد این عرصه شوند تا مبادا فروش آزادانه این ابزار آلات، مقدمه فروش و عرضه علنی مشروبات الکلی، سی دی های مستهجن و قرص های روان گردان شوند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

شنبه 3 تیر 1391  8:08 PM
تشکرات از این پست
ahmadfarm
دسترسی سریع به انجمن ها