0

در مراحل پاياني جذب انصاري‌فرد هستيم

hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154

رسولي نژاد:

رييس هيات مديره باشگاه استقلال گفت که سازمان ليگ بايد بر بحث سقف قرارداد نظارت بيشتري داشته باشد چون عده‌اي که تازه واردبازار نقل و انتقالات را بر هم ريخته‌اند.

احمد رسولي نژاد که در تمرين امروز استقلال حاضر شد و هنگام ورود مورد تشويق هواداران قرار گرفت، اظهار کرد: ما خدمتگزار کوچک مردم و طرفداران استقلال هستيم.

رسولي نژاد در پاسخ به اين سوال که آيا مشکلات مالي امسال هم در استقلال وجود خواهد داشت يا خير؟ گفت: من ابتدا لازم است که به يک نکته اشاره کنم و آن اين است که استقلال از قبل بازيکنان خوبي را جذب کرده بود و بايد تلاش کنيم که به استقلال فصل قبل برسيم. ما اعلام کرديم که دست سرمربي باز است و براي خطوطي که نياز دارد بازيکن جذب کند اسامي آن‌ها را به مديرعامل اعلام کند و از طرفي به مديرعامل هم اختيار تام داده‌ايم که اقدام کند.

وي در مورد آشفتگي بازار نقل و انتقالات نيز گفت: گزارشاتي به وزير ورزش داده شده است و حتما تذکرات جدي درباره اين مسئله مي‌دهيم. بازرسان وزارت ورزش و حراست پيگير اين موضوع هستند و ما هم گزارشاتي را شنيده‌ايم که دوستاني که تازه ورود کرده‌اند بازار نقل و انتقالات را خراب کرده‌اند و رقم‌هاي سنگيني را پيشنهاد مي‌دهند و همين موضوع باعث شده است که بازيکنان متوسط نيز رقم‌هاي زيادي را طلب کنند.

وي با اشاره به سقف قرارداد، ادامه داد: سازمان ليگ بايد دقت بيشتري کند و ما هم تلاش داريم تمام بازيکنان‌مان را حفظ کنيم. چند نفري هم که جذب مي‌کنيم رقم آن‌ها در حد معمول است. استقلال تيم پرقدرتي را براي ليگ قهرمانان، جام حذفي و ليگ برتر تشکيل خواهد داد و هواداران نبايد نگران باشند.

رييس هيات مديره باشگاه استقلال همچنين درباره استعفاي فتح‌الله‌زاده و برگشت او به اين تيم گفت: او با قدرت به کارش ادامه مي‌دهد و هيات مديره حمايت کامل خود را اعلام کرده است. ما جلسات سه نفره‌اي را به عنوان رييس هيات مديره، مديرعامل و سرمربي تيم برگزار مي‌کنيم و هر وقت هم نياز شود باز هم جلسه مي‌گذاريم. اين جلسات در فضاي خوبي انجام مي‌شود.

رسولي نژاد در ادامه بيان کرد: نفراتي که جذب کرده‌ايم کاملا با نظر سرمربي بوده‌اند و ما هيچ دخالتي نداريم. بعضا صحبت‌هايي درباره بعضي از بازيکنان مي‌شود که بايد بپذيريم ما پرافتخارترين مربي ليگ را در اختيار داريم و جذب آن‌ها از روي تشخيص سرمربي تيم است بنابراين بايد حمايت کامل را انجام دهيم و خواهش مي‌کنم هواداران از اين تيم حمايت کنند و از شروع بازي‌ها شاهد حضور آن‌ها در کنار تيم باشيم تا استقلالي که در اين چند ساله هواداران انتظار داشتند را نشان دهيم.

احمد رسولي نژاد درباره وضعيت ساموئل نيز گفت: او بازيکن خوبي است و نبايد طوري باشد که هر رقمي از ما طلب بشود. بازيکنان خوب ديگري نيز داريم و با تشخيص سرمربي جذب مي‌کنيم.

وي در مورد وضعيت کريم انصاري فرد نيز گفت: مراحل پاياني کار را با اين بازيکن مي‌گذرانيم و نتيجه آن را مديرعامل اعلام خواهد کرد.

رييس هيات مديره استقلال افزود: من مستقيم با بازيکنان صحبت نمي‌کنم و ما هم خبرها را از مديرعامل باشگاه جويا مي‌شويم.

او همچنين درباره وضعيت فرهاد مجيدي نيز گفت: کارها بر اساس نظر سرمربي انجام مي‌شود و من دو هفته قبل که البته هنوز سرمربي تيم تعيين نشده بود با مجيدي صحبت کردم و آمادگي کامل داشت که به استقلال برگردد اما همه چيز بستگي به نظر سرمربي دارد.

وي ادامه داد: غير از يک بازيکن تمام افرادي که در ليست جذب بازيکنان حضور داشتند را گرفته‌ايم و ان‌شاءالله نفر هفتم هم ظرف 24 ساعت آينده مشخص مي‌شود ضمن اينکه در حال بستن قرارداد با سه بازيکن خوب خارجي نيز هستيم.

او همچنين درباره جايگزين زرينچه در هيات مديره باشگاه نيز گفت: هيات مديره مي‌تواند از 3 ، 5 يا 7 نفر تشکيل شود و منتظر تصميم وزير ورزش هستيم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

یک شنبه 21 خرداد 1391  7:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها