0

علت جدایی دوستان سابق، حضور جریان انحرافی بود نه عدالت احمدی نژاد

 
salmanjavan
salmanjavan
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1390 
تعداد پست ها : 11418
محل سکونت : اصفهان

علت جدایی دوستان سابق، حضور جریان انحرافی بود نه عدالت احمدی نژاد

مسئول مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در دولت نهم گفت: بنده و بسیاری از دوستان به دلیل ایجاد مسیر متفاوت احمدی‌نژاد و حضور جریان انحرافی در کنار وی از دولت جدا شدیم و این ربطی به اجرای عدالت ندارد.

 

زهره طبیب‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس و مسئول سابق مرکز امور بانوان ریاست‌جمهوری ، درباره مطلب اخیر رئیس‌جمهور که در سایت وی منتشر شده ، اظهار داشت: بنده و بسیاری از دوستان دیگر به دلیل ایجاد مسیر متفاوت احمدی‌نژاد و حضور جریان انحرافی در کنار وی از دولت جدا شدند.

طبیب‌زاده ادامه داد: احمدی‌نژاد مراد خود را  تغییر داد و فردی را برگزید که مکتب نرفته و درس عرفان اسلامی نخوانده ؛ و این به معنای تأثیرگذاری دیدگاه‌های انحرافی شخصی است که فاقد صلاحیت علمی لازم در نظریه پردازی اسلام است.

مشاور سابق رئیس جمهور با بیان اینکه مشخص بود تبعیت از چنین شخصی آثار خود را بر عملکرد دولت دهم می‌گذارد یادآور شد: ما در دولت نهم چه زمانی شاهد این فساد بزرگ بانکی و این لجام‌گسیختگی فرهنگی بودیم.

وی با ابراز تأسف از شیفتگی بسیار زیاد رئیس جمهور به لیدر جریان انحرافی گفت: بنابراین می‌توان استنباط کرد خلوص، صداقت و سلامتی که مبنای برقراری عدالت و خدمت در دولت نهم بوده دیگر در دولت دهم وجود ندارد و از همین رو بود که برخی دوستان خط خود را جدا کردند.

ناگهان چقدر زود دیر می شود...

یک شنبه 21 خرداد 1391  1:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها