0

همکار روزنامه های اصلاح طلب به خارج از کشور گریخت

 
salmanjavan
salmanjavan
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1390 
تعداد پست ها : 11418
محل سکونت : اصفهان

همکار روزنامه های اصلاح طلب به خارج از کشور گریخت

يك نفوذي گروهك نهضت آزادي در نشريات زنجيره اي پس از 3 بار بازداشت و آزادي با قيد وثيقه! از كشور گريخت. با اين حال مسئولان امر پس از 7 ماه، اقدام به توقيف وثيقه نامبرده كردند.
به گزارش جهان به نقل از کیهان، «عبدالرضا-ت» از عناصر نفوذي گروهك نهضت آزادي در نشرياتي نظير شرق و اعتماد بود كه 2 بار در سال 88 (نوبت دوم در حرمت شكني روز عاشورا) و يك بار در خرداد سال 89 به خاطر تحريك به آشوب و اقدام عليه نظام بازداشت شده و به 6 سال حبس تعزيري محكوم گرديده بود. با اين حال وي از بازداشت آزاد شده و اواسط آذرماه گذشته از كشور گريخت. وي با سپردن وثيقه 500 ميليون توماني آزاد شده بود و جالب اينكه سپارندگان اين وثيقه، ضمن پرداخت مبلغ 500 ميليون تومان، وثيقه ملكي سپرده شده را بازپس گرفتند!

فرد متواري هم اكنون مانند برخي ديگر از فراريان گروهك نهضت آزادي و ملي-مذهبي در پاريس پناهندگي گرفته است.

نكته جالب توجه ديگر تعداد معتنابه اين قبيل فراريان آلوده به سرويس هاي جاسوسي غربي و صهيونيستي است كه دست بر قضا سالها در نشريات زنجيره اي، سايه نشين بوده و به عنوان مجري عمليات رواني آن سرويس هاي اطلاعاتي عمل كرده اند. اغلب اين عناصر فراري پس از خروج از كشور جذب رسانه هايي نظير بي بي سي، صداي آمريكا، راديو فردا و يا سايت هاي نشاندار ضدانقلاب در پاريس و لندن و واشنگتن و برلين مي شوند.

ناگهان چقدر زود دیر می شود...

یک شنبه 21 خرداد 1391  12:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها