0

آموزه‌های قرآن و سيره اهل‌ بيت(ع) در نشست پنجاب تبيين شد

 
hamed_yurdum
hamed_yurdum
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 35378
محل سکونت : آذربایجان غربی-سولدوز

آموزه‌های قرآن و سيره اهل‌ بيت(ع) در نشست پنجاب تبيين شد

 

گروه علم و انديشه: آموزه‌های قرآن و سيره اهل‌ بيت(ع) از سوی مجلس وحدت مسلمين پاكستان ديروز، 20 خردادماه، طی نشست آموزشی ـ تربيتی در شهر «سيالكوت»، واقع در ايالت پنجاب اين كشور تبیین شد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه منطقه غرب و جنوب غرب آسيا، اين نشست آموزشی با حضور كارشناسان، علما و انديشمندان دينی و صدها نفر از شهروندان این شهر برگزار شد.

در جلسه مذكور حجج‌الاسلام محمد امين شهيدی، خالق جعفری، سيدتنوير الحسن رضوی، سخاوت علی قمی و سيدمبارك علی موسوی درباره آموز‌ه‌ها و مباحث قرآنی سخنرانی كردند.

اين كارشناسان دينی در اين باره تأكيد كردند: قرآن و اهل بيت(ع) هرگز از يكديگر جدا نيستند و افرادی كه يكی از اين دو را انتخاب می‌كنند؛ در اجرای احكام الهی موفق نخواهند بود؛ چراكه اين دو، تا قيامت از يكديگر جدا نمی‌شوند.

كارشناسان دينی حاضر در اين نشست همچنین بر پيروی از آموزه‌ها و پيام‌های قرآن كريم و اهل بيت(ع) تأكيد و خاطرنشان كردند: هر مشكلی كه در اين جهان با آن مواجه هستيم، راه‌كار و راه‌حل‌ آن در كلام‌الله مجيد و سيره اهل بيت(ع) موجود است؛ مسلمانان با اجرايی كردن آموزه‌های اين كتاب آسمانی و سيره و روش اهل‌ بيت(ع) در زندگی خود می‌توانند، تمام مشكلات زندگی و جوامع خود را برطرف كنند.


پل ارتباطی :  daniz_0443@yahoo.com

یک شنبه 21 خرداد 1391  10:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها