0

زنانی که در چایخانه لباس می‌شستند!!!

omegaa
omegaa
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 1738

زنانی که در چایخانه لباس می‌شستند!!!

ناگفته‌هایی  زمان جنگ از پیدا شدن تکه‌های بدن شهدا در جریان شستشوی پیراهن رزمندگان  در چایخانه‌ای  در اهواز/ دیدار مقام معظم رهبری و دستخط ایشان به زنانی که در چایخانه لباس می‌شستند

در دیگ‌های بزرگ لباس‌ها را می‌ریختند تا خون‌ها خشک شده و جدا شود. مثلا می‌دیدند در این دیگ پا مانده و بیرون می‌آوردند. یا یک تکه از سر رزمنده میان لباس‌ها پیدا می‌شده و خیلی شرایط وحشتناک. خانم‌ها آنجا یک محلی را برای دفن قطعات بدن شهدا در نظر گرفته بودند و این قطعات را آنجا دفن می‌کردند
وقتی حضرت آقا به چایخانه می‌روند، در پایان دست خطی برای این خانم‌ها می‌نویسد که دست‌خط ایشان را داریم و از خانم‌ها شخصا تقدیر و تشکر می‌کنند. یکی از سردان سپاه به من گفت آقا در پایان  دیدارشان استغفار می‌کنند و می‌گویند "خانم من هم می‌خواست اینجا با خانم‌های دیگر کار کند اما من به جهت اینکه شاید حضور او به عنوان یک خانم و تحت عنوان نیروی نظامی است، مخالفت کردم و الان با دیدن شرایط اینجا استغفار می‌کنم از اینکه مانع حضور ایشان شدم."

گوشی های ایرانی جی ال ایکس را با تخفیف بخرید

در صورت تمایل پیام بدید

شنبه 20 خرداد 1391  10:55 PM
تشکرات از این پست
nikbakht88
nikbakht88
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 5887

پاسخ به:زنانی که در چایخانه لباس می‌شستند!!!

سلام و تشکر از مطالب خواندنی که ارسال فرموده اید. فقط دسته بندی را فراموش کرده اید. چند مورد از مطالب شما در حیطه موضوع شهادت و دفاع مقدس و ... می توانست در یک تاپیک قرار گیرد. 

بعد از این، این نکته را در نظر بگیرید تا از پراکندگی مطالب با موضوعات یکسان جلوگیری شود.

موفق وسربلند باشید.

یک شنبه 21 خرداد 1391  1:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها