0

قيمت بليت حمل و نقل افزايش مي يابد

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

قيمت بليت حمل و نقل افزايش مي يابد

جام جم آنلاين: نماینده تام الاختیار وزارت راه در ستاد هدفمندی یارانه ها اعلام کرد: در فاز دوم هدفمندی یارانه ها قیمت انواع بلیت در بخش حمل و نقل افزایش می‌یابد.

شهریار افندی زاده در خصوص اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها و تعیین قیمت سوخت برای وسایل نقلیه، اظهار داشت: بسته وزارت راه برای قیمت سوخت آماده است و با اعلام اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها این بسته هم اجرایی خواهد شد.

وي افزود: قیمت‌های مختلفی را برای گازوئیل پیشنهاد دادیم که در تمام آنها قیمت‌ها افزایش پیدا کرده است و فعلا منتظر جواب ستاد هدفمندی یارانه ها هستیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: افزایش قیمت تاثیر زیادی را بر قیمت تمام شده نخواهد داشت، ضمن آنکه در تمام انواع حمل و نقل افزایش قیمت بلیت را هم خواهیم داشت بنابراین صاحبان حمل و نقل نگرانی بابت زیان ندارند.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: در فاز دوم هدفمندی یارانه ها هم یارانه ماهانه افراد افزایش پیدا می کند که به این وسیله افزایش قیمت بلیت هم پوشش داده می شود.

افندی زاده با تاکید بر اهمیت حمل و نقل کالا در کشور، اظهار داشت: تلاش داریم تا در فاز دوم طرح، قیمت تمام شده حمل و نقل تاثیر زیادی را در حمل و نقل کالا نداشته باشد و منجر به کاهش آن نشود.(مهر)

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

شنبه 20 خرداد 1391  5:27 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها