0

گهر زاگرس شرايط حضور در ليگ برتر را ندارد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

گهر زاگرس شرايط حضور در ليگ برتر را ندارد

سازمان ليگ حرف آخر را زد:

گهر زاگرس شرايط حضور در ليگ برتر را ندارد


سازمان ليگ با ارسال نامه‌اي به باشگاه گهر زاگرس اعلام کرد امکان حضور اين تيم در ليگ برتر با توجه به امکانات شهرهاي دورود و خرم‌آباد وجود ندارد.


  امير عابديني مشاور مدير عامل باشگاه گهر زاگرس در گفت‌وگو با فارس در مورد وضعيت اين باشگاه اظهار داشت: نامه‌اي با امضاي غلامرضا بهروان رئيس سازمان ليگ برتر به باشگاه ما رسيده و در آن عنوان شده کارشناسان فدراسيون فوتبال از امکانات ورزشي شهر دورود و خرم آباد لرستان بازديد کردند و نتيجه گيري کرده‌اند که هيچ کدام از وزرشگاه‌هاي خرم آباد و دورود پاسخگوي ليگ برتر نيستند و امکان حضور تيم‌هاي ليگ برتري در آن نيست.

وي ادامه داد: در اين نامه همچنين اعلام شده امکان به روز رساني امکانات و تجهيزات ورزشي تا قبل از آغاز مسابقات ليگ برتري وجود ندارد، بنابراين استان لرستان امکان تيم‌داري در ليگ برتر را ندارد.

عابديني در مورد اينکه سرنوشت تيم گهر با توجه به اين نامه چه خواهد شد، گفت: مسئولان استان 20 روز فرصت دارند تا يک کار سخت و شاق را انجام دهند و استان لرستان را به استانداردهاي ليگ برتر برسانند. اين کار اگرچه غيرممکن نيست اما بسيار سخت است. در غير اين صورت راهکار ديگر اين است که يک تيم ليگ دسته اولي به دورود داده شود و امتياز اين تيم ليگ برتري به يک خريدار واگذار و آن تيم از استان خارج شود.

وي در مورد خريداران باشگاه گفت: محمدرضا ساکت يکي از خريداران امتياز باشگاه است که قرار است تا فردا نتيجه را به من اعلام کند.

عابديني در مورد وضعيت داماش گيلان گفت: بحث انتقال اين تيم نيز حداکثر تا فردا مشخص خواهد شد. حسين هدايتي قرار است در اين زمينه به من خبر دهد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 20 خرداد 1391  8:58 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها