0

فوتسال دانشجويان: برتري پرگل تايلند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

فوتسال دانشجويان: برتري پرگل تايلند

فوتسال دانشجويان: برتري پرگل تايلند


تيم ملي تايلند در يک بازي پرگل از سد تيم ملي فوتسال دانشجويان سوريه گذشت.


 سومين روز از نخستين دوره مسابقات فوتسال دانشجويان آسيا از ساعت 18 امروز در دو گروه "الف" و "ب" پيگيري شد.

در گروه "الف"  تيم‌هاي قزاقستان و ماکائو در سالن فوتسال دانشگاه علامه طباطبايي به مصاف هم رفتند و در حالي که انتظار شکست پرگل از تيم ماکائو مي‌رفت، اما در پايان تيم قزاقستان با نتيجه 7 بر 2 از سد حريف خود گذشت؛ قزاقستاني‌ها در بازي روز گذشته با نتيجه 16 بر يک مغلوب تيم ملي "الف" ايران شده بودند.

در گروه "ب" نيز تيم‌هاي سوريه و تايلند در سالن فوتسال پيامبر اعظم (ص) دانشگاه آزاد اسلامي باهم ديدار کردند که در پايان تيم تايلند با نتيجه 15 بر 4 تيم ملي فوتسال دانشجويان سوريه را از پيش رو برداشت تا  با روحيه‌اي بالا در بازي فردا با تيم ملي"ب" دانشجويان کشورمان روبرو شود.

با نتيجه به دست آمده در بازي دو تيم سوريه و تايلند بازي فرداي ايران "ب" با تايلندي‌ها حساس‌تر خواهد بود و دو تيم براي کسب پيروزي و سرگروهي تلاش خواهند کرد.

تيم ملي "ب" امروز در يک بازي برتر با نتيجه 14 بر صفر از سد هنگ‌کنگ گذشت و تيم ملي "الف" نيز با نتيجه 10 بر 3 عمان را مغلوب کرد.

بر اين اساس، تيم‌هاي ملي "الف" و "ب" فردا به ترتيب به مصاف تيم‌هاي فوتسال دانشجويان چين و تايلند مي‌روند.

مسابقات فوتسال دانشجويان از 17 خرداد آغاز شده و 22 خرداد با انجام فينال در سالن فوتسال پيامبر اعظم (ص) دانشگاه آزاد اسلامي به طور رسمي خاتمه مي‌يابد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 20 خرداد 1391  8:33 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها