0

خودروهای وارداتی را پیش‌ خرید نکنید

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

خودروهای وارداتی را پیش‌ خرید نکنید

  همشهری آنلاین: 
رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران از ادامه برخی تخلفات واردکنندگان خودرو در تحویل خودروهای پیش فروش شده خبر داده و به مردم هشدار داد که از پیش خرید خودروهای وارداتی خودداری کنند.

حسین اردوخانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: برخی شرکت‌های واردکننده خودرو از سال گذشته تعهدات معوق زیادی در زمینه تحویل خودروهای پیش فروش شده داشته‌اند.

وی با بیان اینکه امیدوار بودیم که با شروع سال جدید شرکتهای واردکننده به تعهدات خود در این زمینه عمل کرده و خودروهای پیش فروش شده را در موعد مقرر تحویل خریداران دهند، خاطرنشان کرد: با این حال با وجود گذشت حدود سه ماه از آغاز سال جدید نیز بدقولی‌ها و تعهدات عقب افتاده واردکنندگان خودرو در این زمینه ادامه یافته است.

وی ادامه داد: در این شرایط نیز این اتحادیه از اواخر سال گذشته در اعلام به تمامی اعضای خود از آنها خواسته است که با توجه به بدقولی‌های برخی شرکت‌های وارد کننده خودرو از پیش فروش خودروهای وارداتی خودداری کنند.

اردوخانی افزود: مسلما در مواردی که خریداران خودرو را از فروشندگانی خارج از اعضای اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو خریداری کنند، در صورت بروز هرگونه تخلف در تحویل خودرو به خریدار اتحادیه کاری نمی‌تواند انجام دهد، اما در صورتی که خرید از اعضای پروانه‌دار عضو این اتحادیه صورت گیرد، با هرگونه تخلف احتمالی در این زمینه برخورد خواهد شد.

رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران با بیان اینکه در سال جاری با روند کاهشی قیمت خودروهای وارداتی مواجه بوده‌ایم، تصریح کرد: این روند همچنان ادامه داشته و انتظار داریم که با توجه یه حجم خرید و فروش در بازار و تعداد بالای خودروهای عرضه شده، روند کاهشی قیمت‌ها همچنان ادامه یابد

جمعه 19 خرداد 1391  10:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها