0

فال امروز جمعه نوزدهم خرداد ماه سال 1391

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

فال امروز جمعه نوزدهم خرداد ماه سال 1391

فروردين
درخانه و خانواده فضاي آرامش بخشي وجود دارد هيچ وقت خودتان را درگير مسائل جزئي زندگي نمي كنيد. بنابراين هميشه زندگي خوب و عالي داريد.

 ارديبهشت
امروز مهربان  صمیمی دلسوز و آرام هستید و دلسوزی و مهربانی باعث می شود تا در قلبتان جایی برای افراد دیگر وجود داشته باشد. در حال حاضر برای  دیگران فضایی امن و آرام ایجاد می کنید.زمان خوبی برای پدر و مادرهایی است که می خواهند تغییری برای فرزندانشان ایجاد کنند.

خرداد
سعي نكنيد در كارها عجله كنيد زيرا كارها مطابق برنامه پيش نمي روند. در نهايت به نفع شما مي باشند اما در اين زمان از علت و چگونگي آن نمي توانيد باخبر شويد. امشب زمان خوبي براي مسافرت هاي كوتاه است مخصوصاً اگر مي خواهيد كار و تفريح را با هم تركيب كنيد و مي توانيد افراد جالب جديدي را ملاقات كنيد كه براي شما مفيد هستند.

تير
امروز یاد می گیرید که به یک موضوع از دیدگاه های مختلف نگاه کنید.شاید به یک موضوع قدیمی رسیدگی کنید تا اشتباه اولیه را درست کنید.


 مرداد
از نظر ديگران هيچ اشتباهي مرتكب نمي شويد بدون آن كه متوجه باشيد، اعمالتان درست است. دوستان از مصاحبت شما سير نمي شوند هم چنين با دعوت هايي روبه رو مي شويد كه نمي توانيد آنها را رد كنيد.

شهريور
شخصی که دارای قدرت و نفوذ است می تواند به شما کمک کند.در چند روز آینده شما را امتحان می کنند سعی کنید مطابق انتظارات آنها رفتار کنید.اگر تصمیم دارید لباس جدیدی برای خودتان بخرید اکنون بهترین زمان خرید است.

مهر
شما امروز برنده تمام جوایز جذاب بودن شده اید.هم چنین امروز بسیار احساس خوشی می کنید و اگرهمه آن ها را با هم جمع کنید به این نتیجه خواهید رسید که در این زمان بسیار جذاب شده اید.حیف است اگر امروز بیش از اندازه کار کنید چرا که از رفتن و برگشتن در شهر و یا بودن با افرادی که دوستشان دارید بسیار لذت خواهید برد و تفریح خواهید کرد.شما کاملاً می دانید مردم درباره افرادی که تنها کار می کنند و هیچ زمانی برای تفریح ندارند چه می گویند.

آبان
امروز لازم است به اموالتان رسیدگی بیشتری کنید و بهتر است برای مدتی مراقب آن باشید.زمان خوبی برای خرید نیست زیرا وقتی خرید کنید از خرید آن پشیمان می شوید.اگر در پرداخت یک قبض کمی گیج شده اید پیش از اینکه به دردسر بیافتید دوباره آنرا بررسی کنید.

آذر
امروز يكنفر از شما مي خواهد لطفي برايش بكنيد. غريزه طبيعي شما كمك كردن به ديگران است ولي بهتر است بدانيد هدف از آنچه از شما خواسته شده چيست. شما كه قصد نداريد كساني كه بدنبال در آوردن مخارج خود نيستند به شما به چشم يك بليط برنده نگاه كنند.

دي
امروز امكان دارد نكته هاي مهم و حياتي را فراموش كنيد چون كارهاي زيادي روي ميزتان انباشته شده است كه بايد انجام دهيد.بنابراين زماني كه كسي از شما ايرادي گرفت عصباني نشويد چون واقعاً مي خواهد به شما كمك كند. در حقيقت، شما كمي لجبازي در كارهايتان داريد.

بهمن
ستارگان فعالیت های زیادی برای تان فراهم می کنند . اما شکایت نمی کنید . در حقیقت تمام لحظات امروز را دوست دارید و از اینکه نمی دانید لحظه ای دیگر چه اتفاقی می افتد لذت می برید. فقط اگر امروز کمی کسالت بار شود یا مدتی طولانی در جایی بمانید کلافه خواهید شد . اگر چنین شد در وقت آزادتان کاری انجام دهید که انرژی زا باشد.

اسفند

اگر امروز کمی عصبی هستید بهتر است کمی جلو خودتان را بگیرید. برای جانبداری از دوستان و همکاران 2 و 2  را جمع کردن و بدست آوردن 5 گرامی داشتن آنها نیست . بنابراین افکارتان را در حمایت از این ها برای خودتان نگهدارید تا بدانید در زمینه حق چه خبر ها است

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

جمعه 19 خرداد 1391  4:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها