0

ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار و نیازمندان در سال 91

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار و نیازمندان در سال 91

 مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به سیاست جدید امداد در بخش توانمند‌سازی گفت: امسال تعداد قابل توجهی از زنان سرپرست خانوار و نیازمندان، شاغل و خودکفا می‌شوند.

 
خبرگزاری فارس: ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار و نیازمندان در سال 91

 

تبارک سبحانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در سال گذشته اقدامات خوبی در بخش اشتغال و توانمند‌سازی مددجویان تحت پوشش صورت گرفت اظهار داشت: بخشی از شغل‌های فراهم شده با اعتبارات دولتی، بانکی و امدادی بوده است و بخشی نیز از درآمدهای مشارکت‌های مردمی صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: در سال گذشته تعداد قابل توجهی از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد به مرز خودکفایی رسیده و از چرخه حمایتی امداد و دریافت مستمری فارغ شدند که به همین تعداد نیز افراد دیگری از نیازمندان به چرخه حمایتی امداد اضافه شدند.

سبحانی خاطرنشان کرد: سیاست امداد توانمند‌سازی است به طوری که مجموعه امداد با پرداخت وام‌های اشتغال‌زایی بنا دارد خانواده‌ها را به مرز خودکفایی و استقلال برساند به طوری که در این بخش نیز حمایت‌های بیمه‌ای از اشتغال‌های فراهم شده صورت می‌گیرد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران به برنامه‌های سال جاری مجموعه امداد در استان تهران اشاره کرد و افزود: ایجاد اشتغال‌های خانگی برای زنان سرپرست خانوار و همچنین خانواده‌های نیازمند یکی دیگر از برنامه‌های امداد است که بنا داریم با توجه به ظرفیت‌های موجود و کمک‌های بانک‌ها تعداد قابل توجهی از زنان سرپرست را شاغل کنیم.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

جمعه 19 خرداد 1391  4:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها