0

محکومیت حادثه آسایشگاه جانبازان بقیه‌‌الله از سوی دانشجویان

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

محکومیت حادثه آسایشگاه جانبازان بقیه‌‌الله از سوی دانشجویان

 دانشجویان در بازدید از جانبازان قطع نخاعی مستقر در آسایشگاه بقیه‌الله خواستار مجازات عوامل حادثه تلخ چهارشنبه 17 خرداد در این آسایشگاه شدند.

 
خبرگزاری فارس: محکومیت حادثه آسایشگاه جانبازان بقیه‌‌الله از سوی دانشجویان

 

جمعی از دانشجویان بسیجی و عدالت‌خواه دانشگاه تهران با حضور در آسایشگاه جانبازان بقیه‌الله از جانبازان قطع نخاعی مستقر در این آسایشگاه بازدید و عیادت به عمل آوردند.

این دانشجویان در این دیدار ضمن محکوم کردن حوادث روز چهارشنبه 17 خرداد خواستار پیگیری و مجازات عوامل حادثه و رسیدگی هر چه سریعتر مسئولین به وضع آسایشگاه شدند.

لازم به ذکر است روز چهارشنبه 17 خرداد ماه که عده‌ای خود را مامور عمران و مسکن بنیاد جانبازان معرفی کردند با حضور در محل آسایشگاه تلاش کردند تا ضمن خارج نمودن جانبازان از آسایشگاه اقدام به تخریب محل و آغاز عملیات عمرانی کنند که در پی مقاومت جانبازان اقدام به ضرب و شتم این عزیزان کردند.

برپایه این خبر در حال حاضر به دلیل خارج شدن پرسنل و پرستاران از این آسایشگاه تعدادی از دانشجویان و بسیجیان با حضور در آسایشگاه وظیفه پرستاری از این جانبازان را به عهده گرفتند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

جمعه 19 خرداد 1391  4:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها