0

۱۰ میلیون دلار دستمزد برای یک آهنگ ضد اسلامی!

 
papeli
papeli
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 12867
محل سکونت : قم

۱۰ میلیون دلار دستمزد برای یک آهنگ ضد اسلامی!

 

او برای اجرای این برنامه مبلغ ۱۰ میلیون دلار دستمزد دریافت کرده بود. تصویر پشت صحنه سالنی که "مدونا" در آن برنامه اجرا می کرد، زنی نقابدار را نشان می داد که چهره ای خشن داشت. علاوه بر آن یک هلال که نماد دین اسلامی است در داخل علامت "ممنوع" کشیده شده بود.

اخبار رسیده از امارات متحده عربی حاکی از آن است که "مدونا" خواننده آمریکایی یهودی تبار که اخیرا برای اجرای برنامه به امارات متحده عربی سفر کرده بود، با خواندن آهنگی ضد اسلامی در فضایی که برای تخریب دین مبین اسلام تهیه شده بود، خشم شدید مسلمانان را برانگیخت.


گفته می شود او برای اجرای این برنامه مبلغ ۱۰ میلیون دلار دستمزد دریافت کرده بود. تصویر پشت صحنه سالنی که "مدونا" در آن برنامه اجرا می کرد، زنی نقابدار را نشان می داد که چهره ای خشن داشت. علاوه بر آن یک هلال که نماد دین اسلامی است در داخل علامت "ممنوع" کشیده شده بود.


آنچه که بر خشم اماراتی ها افزود این بود که "مدونا" با هدف افزایش شور و هیجان حاضرین در سالن، آنان را "زنازاده" نامید و از آنان خواست که با آهنگی که می خواند به تحرک درآیند.


قابل ذکر است أبوظبی هدف از دعوت کردن این خواننده که همواره عشق خود به رژیم صهیونیستی را اعلام کرده، را تبلیغ برای أبوظبی در سطح جهان اعلام کرد.


شایان ذکر است در پی این توهین خواننده آمریکایی، موج شدیدی علیه وی در سایت های اجتماعی و فضای مجازی جهان عرب به راه افتاده است.

kb9j_img_3241.jpg

شهر من یک گل به نام حضرت معصومه دارد.

جمعه 19 خرداد 1391  1:53 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها