0

«گلکسی‌اس ۳» چقدر بادوام است؟

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

«گلکسی‌اس ۳» چقدر بادوام است؟

 تلفن همراه «گلکسی‌اس ۳» سامسونگ این روزها طرفداران پروپاقرص خود را دارد و تا آخر ماه میلادی جاری نیز در بازار بزرگی به نام بازار ایالات متحده عرضه خواهد شد.

فارنت، احتمالا شما هم مانند ما کنجکاو (البته از نگاه طرفداران دو آتشه سامسونگ بخوانید: فضول) بوده‌اید که بدانید تبلیغات مطرح شده در خصوص دوام صفحه نمایش این گوشی تا چه حد واقعی و جدیست! مطمئنا می‌دانید که صفحه نمایش ۴.۸ اینچی «گلکسی‌اس ۳» را یک محافظ صفحه نمایش «گوریلا گلس ۲» محافظت می‌کند.

در این میان شاید بهترین آزمایش کننده این گونه ادعاها یک موسسه بیمه‌ای باشد که وظیفه بیمه این گونه دستگاه‌های دیجیتالی و یا بهتر بگوئیم گجت را بر عهده دارد. موسسه بیمه اسکوارترید (SquareTrade) چندین آزمایش سقوط واقعی را برای رسیدن به جواب سوالی که در تیتر مطرح کردیم انجام داده است: «گلکسی‌اس ۳» چقدر بادوام است؟

1x1.trans  «گلکسی‌اس ۳» چقدر بادوام است؟در این چند آزمایش از موقعیت‌هایی که احتمال سقوط بیشتری در آنها است بهره گرفته شده و کارشناسان موسسه اسکوارترید از موقعیت‌هایی مانند نزدیک گوش، پرتاب گوشی به هوا توسط کودک و افتادن از روی ماشین به دلیل جاماندن بر روی آن بهره برده‌اند.

1x1.trans  «گلکسی‌اس ۳» چقدر بادوام است؟در دو آزمایش از سه آزمایش انجام گرفته شده صفحه نمایش «گلکسی‌اس ۳» شکسته شد و این اصلا تقصیر ما نیست که این موسسه بیمه از یک آیفون ۴S‌برای مقایسه و آزمایش همزمان بهره برده است و البته هر دو گوشی نتیجه تقریبا مشابهی بدست آوردند تا شخصا علاوه بر اینکه به این فکر کنم که استفاده از شیشه در بدنه گوشی‌های تلفن همراه تا کجا خواهد رفت؟

به این نتیجه برسم که مطمئنا «گلکسی‌اس ۳» سامسونگ بادوام‌ترین گوشی تلفن همراه جهان نیست!

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 18 خرداد 1391  6:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها