0

فال امروز پنجشنبه هجدهم خرداد ماه سال 1391

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

فال امروز پنجشنبه هجدهم خرداد ماه سال 1391

فروردين
امروز قبل از اين كه كاري انجام دهيد، خوب فكر كنيد. امروز، روز خوبي است. بنابراين از آن استفاده كنيد تا درآينده پشيمان نشويد. مي توانيد ايده هايتان را براي ديگران بيان كنيد همه به آن توجه مي كنند.

 ارديبهشت
گاهی اوقات چنان درگیر مشکلات خودتان هستید که مشکلات دیگران را فراموش می کنید. در این هنگام دلسوزی و مهربانی تان را از دست می دهید و متاسفانه امروز باید مراقب این موضوع باشید از بودن در کنار افرادی که برایتان با ارزش هستند لذت می برید و با آن ها خوب رفتار می کنید.

خرداد
امروز قرار هاي زيادي نگذاريد زيرا موضوعي را كه خيلي در موردش عالي فكر مي كرديد بعداً كاملاً‌ برعكس مي شود. به خاطر داشته باشيد كه ممكن است در اين زمان مردد باشيد شايد به اين خاطر كه اكنون آزاد هستيد تا تصميم خودتان را بگيريد و مردد هستيد كه به كجا مي خواهيد برويد. بدانيد كه مسير درستي را مي رويد بنابراين مطمئن باشيد.

تير
گاهی اوقات منطقی بودن خوب است اما گاهی اوقات بهترین راهنمای شما حس ششم تان است.به غریزه تان گوش کنید پشیمان نمی شوید.دیگران به طرز فکر شما غبطه می خورند.

مرداد
دوباره ستاره ها شادتان خواهند كرد. شما به شهرت مرداد ماهي خود برگشتيد و باعث روح بخشي و سرزندگي هر ميهماني خواهيد بود.
حتي اگر نتوانيد مركز توجه يك جمع بزرگ باشيد، از مصاحبت با افراد دور و برخود لذت خواهيد برد و با رفتار بسيار مناسب خود، به آنها نيرو مي بخشيد.

شهريور
به آرزوها و کارتان فکر می کنید.اگر بخواهید موفق می شوید.با رئیس و همکارانتان هماهنگی خاصی دارید.هر چیزی را که به دنبالش هستید به راحتی پیدا می کنید.

مهر
امروز شما بسیار امیدوار شده اید و این قطعاً به نفع شما کار می کند.برای شروع این احساس شما را پر از اعتمادبه نفس می کند به نحوی که می توانید با هر مشکلی که بر سر راهتان قرار می گیرد،مواجه شوید.هم چنین باعث می شود که افراد زیادی جذب شما شده و محبوبیت شما زیاد شود.اگر در فکر این هستید که اولین قدم را به سمت شخص بخصوصی بردارید.در این صورت انجام این شانس با شماست.

آبان
امروز در زمینه رسیدن به اهداف و افزایش اعتماد به نفس تان،انرژی بیشتری به دست می آورید.اگر با مشکلی قدیمی رو به رو شوید،می توانید به روشی جدید به آن نگاه کنید.بنابراین دیدگاه قدیمی تان را فراموش کنید و به خودتان حق انتخاب بهتری بدهید.

آذر
خوشبيني ذاتي شما روحتان را به پرواز در مي آورد و شما خيال نداريد به هيچ چيزي اجازه دهيد كه شور و شوقتان را كدر كند. اگر با مانعي روبرو شديد بهتر است فعلاً آنها را ناديده بگيريد. اگر عاقل باشيد نمي گذاريد كه هر چيزي كه نشانگر تفاوت بين موفقيت و شكست هست از ديدتان ناپديد بماند.

دي
شما آن چنان حقيقت گرا هستيد كه از اين كه تمام مسائل مرموز برايتان آشكار مي شود، شگفت زده مي شويد. هم من و هم شما مي دانيم عنصر خاكي مانند شما ترجيح مي دهد كه در حال و اينجا سپري كند، در حالي كه مي توانيد جايي براي خيال پردازي و روياپردازي پيدا كنيد. شما هرگز اجازه نمي دهيد كه اين ها از كنترل خارج شوند اما گاهي اوقات اين كار را بكنيد و اجازه دهيد ذهنتان روياپردازي كند.

بهمن
امروز ماه در علامت شما می باشد بنابراین فرصت دارید که بسیار رک گو و صریح باشید و اگر لازم است  در رابطه با موضوعی صحبت کنید . این خبر خوبی است . اما خبر بد این است که این صراحت و رک گویی می تواند شخصی را عصبانی کند . هر اندازه که می توانید در بیان خواسته خود صراحت داشته باشید.

اسفند
شما یک متخصص درچیدن و انتخاب و جریان نهفته در اتمسفر هستید . هم چنین درک می کنید که مردم  جلو روی شما چیزی می گویند و پشت سرتان چیز دیگری . بعضی مواقع به احساستتان حق قضاوت بدهید . بنابراین تا تمام قطعات پازل را ندارید تصمیم نگیرید.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

پنج شنبه 18 خرداد 1391  4:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها