0

سند 'وطن فروشی' 30 گروه ضدانقلاب

 
salmanjavan
salmanjavan
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1390 
تعداد پست ها : 11418
محل سکونت : اصفهان

سند 'وطن فروشی' 30 گروه ضدانقلاب

 

30 گروه ضدانقلاب در نامه‌ای به برخی نمایندگان کنگره آمریکا خواستار افزایش تحریم‌ها علیه ملت ایران شده‌اند.
به گزارش جهان، فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی "سکبی" نوشت، 30 گروه ضدانقلاب که خود را سازمان‌های "ایرانی – آمریکایی" می‌خوانند، خواستار اعمال تحریم‌های بیشتر بر ضد جمهوری اسلامی ایران شده‌اند.

بنابراین گزارش، در نامه‌ای به برخی نمایندگان نگره آمریکا، این سازمان‌های ضدانقلاب تصریح کرده‌اند: "ما حمایت خود را از افزایش تحریم‌ها علیه نظام کنونی ایران ابراز می‌داریم تا از دست‌یابی آن به سلاح اتمی جلوگیری شده و تغییرات دموکراتیک شکل گیرد."

این گزارش با اشاره به ناآرامی‌های سال 88 پس از انتخابات ریاست جمهوری در ایران مدعی شده است که اکثریت شهروندان ایرانی خواستار تغییر هستند.

در این نامه، ضدانقلاب ادعا کرده است که "بهار عربی فرصتی برای دموکراسی و فرصتی اقتصادی برای محرومین است اما برای حکومت ایران، تنها فرصتی است برای به خود متمایل کردن دیگر دولت‌ها و آوردن آنها تحت لوای نفوذ ایران." این بخش از نامه مزبور به خوبی نشان می‌دهد که ضدانقلاب نگران رشد محبوبیت و نفوذ جمهوری اسلامی ایران پس از موج بیداری اسلامی در منطقه است.

در این نامه همچنین از سازمان منافقین و 3200 عضو آن که اکنون به کمپ لیبرتی منتقل شده‌اند، حمایت شده است.

ضدانقلاب در حالی خواستار تحریم اقتصادی بیشتر ایران شده است که هیچ گروه ملی‌گرا در جهان خواستار آن نمی‌شود که کشورش مورد تحریم قرار گیرد، بنابراین ادعاهای ملی‌گرایانه این جماعت با ارسال این نامه بالکل زیر سوال می‌رود، نه تنها برای ملت ایران که به خوبی به این امر واقف است، حتی برای مخاطبان این نامه.

این نامه که بهتر است نام آن "مانیفست وطن‌فروشی" نهاده شود، در حالی صادر می‌شود که تحریم نفتی ایران آخرین حربه غرب برای اعمال فشار بر کشورمان، بر سر برنامه هسته‌ای است. احتمالا نگرانی ضدانقلاب آن است که ایرانیان با سرافراز بیرون آمدن از زیر بار این تحریم‌ها، آخرین ضربه را به پروژه اعمال فشار علیه خود وارد آورند.

ایران بارها بر صلح‌آمیز بودن برنامه هسته‌ای خود تاکید کرده و ابراز داشته که برای رویکرد مبتنی بر "گفتگو – همکاری"، آماده است.

ناگهان چقدر زود دیر می شود...

پنج شنبه 18 خرداد 1391  2:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها