0

نامزدهای جایزه کتاب نیوزلند معرفی شدند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نامزدهای جایزه کتاب نیوزلند معرفی شدند

نسخه چاپيارسال به دوستان
نامزدهای جایزه کتاب نیوزلند معرفی شدند

خبرگزاری فارس: هئیت داوران جایزه کتاب نیوزلند فهرست نامزدهای این جایزه را در بخش‌های مختلف ادبی، شعر و کتاب‌های غیرادبی معرفی کرد.

خبرگزاری فارس: نامزدهای جایزه کتاب نیوزلند معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از وکسی، فهرست نهایی جایزه کتاب نیوزلند با معرفی برترین آثار در گروه‌های شعر، رمان، آثار غیرادبی، تصویرسازی آثار ادبی و کتاب منتخب خوانندگان انتخاب و به مخاطبان این جایزه معرفی شد.

آثار معرفی شده در این فهرست از میان 160 اثر ارائه شده به دبیرخانه این جایزه در نیوزلند از سوی هئیت داوران در 2 مرحله انتخاب شده و به مرحله نهایی راه یافته است.

در بخش ادبیات و رمان این جایزه کتاب‌های «از زیر پالتو» به قلم سو اورر، «رانگاتیرا» نوشته پائولا موریس و مشکلی با آتش» نوشته «فیونا کیدمن» از جمله کتاب‌هایی است که در این بخش موفق به حضور شده‌اند. این آثار برای دریافت جایزه نقدی این دوره از جایزه کتاب نیوزلند با یکدیگر رقابت می‌کنند.

اما در بخش شعر این جایزه مجموعه اشعار «برگ» به قلم دینه هاوکن، «شیفت» از سروده‌های ریحان گالاگر و «بلیط» اثر آنا جکسون نیز در فهرست نامزدهای شایسته دریافت جایزه نقدی بخش شعر دارد.

کتاب‌های «کتاب شکسته» به قلم فیونا فارل، «قلب گرسنه» به قلم پیتر ولز، «باهوشی زیرکانه» به قلم پیتر گراهام نیز از دیگر آثاری است که توسط هئیت داوران در بخش آثار غیرادبی به عنوان نامزدهای نهایی معرفی شده است.

هئیت داوران این جایزه در بخش کتاب‌های منتخب مخاطبان و تصویرسازی کتاب نیز منتخبانی داشته که به زودی آنها را به مخاطبان این جایزه معرفی می‌کند.

انتهای پیام/و

 
 
چهارشنبه 17 خرداد 1391  10:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها