0

هرگونه حمله احتمالی به ایران،ورشكستگی اقتصاد اسرائیل رابه دنبال دارد

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

هرگونه حمله احتمالی به ایران،ورشكستگی اقتصاد اسرائیل رابه دنبال دارد

بیروت - كارشناسان اقتصادی رژیم صهیونیستی با ابراز نگرانی از هرگونه حمله احتمالی این رژیم به ایران نوشتند: در صورت پاسخ ایران به این حمله همه بازارهای پولی و مالی اسراییل سقوط خواهد كرد و عملا اقتصاد ما ورشكسته می شود.

1391/03/17 - 18:36

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از بیروت، روزنامه صهیونیستی 'هاآرتص' به نقل از كارشناسان اقتصادی رژیم صهیونیستی درباره احتمال حمله این رژیم علیه ایران نوشت: هرگونه حمله نظامی علیه ایران منجر به نابودی بازارهای پول و مالی اسراییل می شود.

كارشناسان اقتصادی اسراییلی با وخیم دانستن پیامدهای حمله نظامی علیه ایران و سقوط ارزش پول رژیم اسراییل در بازارهای جهانی، سرمایه داران اسراییلی را به اتنقال دارایی های خود به خارج از فلسطین اشغالی به ویژه در صورت پایان نیافتن سریع جنگ توصیه كردند.

به گفته این اقتصاددانان، كسانی كه از حمله نظامی اسراییل در تابستان آینده هراس دارند، باید پول های خود را در بازارهای پولی با ثبات تر در منطقه اقیانوسیه بكار اندازند.

یك كارشناس مالی رژیم اسراییل نیز در این باره گفت: برای مقابله با تهدیدهای ایرانی، باید پول های خود را در خارج و با سود زیاد نگه داری كنیم.

این كارشناس اسراییلی ادامه داد: هرگونه هجوم علیه ایران منجر به افت شدید قیمت دلار یا افزایش قیمت آن خواهد شد و ما با استناد و تكیه بر خزانه پولی آمریكا باید به تقویت ارزش پول خود بپردازیم.

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی آبی  ،  ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

                          صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

چهارشنبه 17 خرداد 1391  8:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها