0

تله فیلم زندگی همسر یک جانباز دفاع مقدس تولید می‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تله فیلم زندگی همسر یک جانباز دفاع مقدس تولید می‌شود

نسخه چاپيارسال به دوستان
با عنوان «سکوت مادرانه»
تله فیلم زندگی همسر یک جانباز دفاع مقدس تولید می‌شود

خبرگزاری فارس: روایت زندگی همسر یک جانباز که پس از شهادت همسرش تلاش می‌کند همانند دوران دفاع مقدس برای جامعه مفید باشد، با عنوان «سکوت مادرانه» به سفارش بسیح رسانه ملی در حال تولید است.

خبرگزاری فارس: تله فیلم زندگی همسر یک جانباز دفاع مقدس تولید می‌شود

به گزارش گروه حماسه و مقاومت فارس، تصویربرداری تله‌فیلم «سکوت مادرانه» روایت زندگی همسر یک جانباز دفاع مقدس در تهران، آغاز شد.

تله فیلم «سکوت مادرانه» که کارگردانی آن را مرجان اشرفی‌زاده برعهده دارد، داستان مادری به نام «نساء» است که رؤیا افشار ایفاگر نقش آن است؛ همسر این جانباز پس از شهادت همسرش تلاش می‌کند همانند دوران دفاع مقدس یعنی در دوران جوانی خود باز هم برای جامعه مفید باشد.

بنابراین در صدد برمی‌آید که خدمات پنهانی همسر شهیدش در قالب کارگاه تولید لباس و خیاطی؛ به نحوی حفظ و دیگران را نیز به تلاش و کوشش دعوت کند.

تله‌فیلم «سکوت مادرانه» دومین اثر بسیج رسانه ملی در جهت شعار حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی است که در یک ماه گذشته جلوی دوربین رفته است.

در این تله‌فیلم بازیگرانی چون؛ رؤیا افشار، فرهاد جم، قاسم زارع، شیوا ابراهیمی، مریم سرمدی، بهروز قادری، بهاره ریاحی، کاوه آشنا، هاله گرجی، مهری‌السادات آل‌آقا، فرخنده فرمانی‌زاده، پروین ملکی، معصومه قاسمی‌پور و علیرضا کمالی‌نژاد به ایفای نقش می‌پردازند.

علی‌اصغر جعفری، مشاور رئیس رسانه ملی و مسئول بسیج صدا و سیما به همراه جمعی از مدیران این سازمان با حضور در لوکیشن این تله‌فیلم، واقع در امام‌زاده پنج‌تن لویزان از پشت صحنه آن بازدید کردند.

انتهای پیام/

 
 
چهارشنبه 17 خرداد 1391  1:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها