0

گهواره های مدرن+عکس

 
lhnvlivfhk
lhnvlivfhk
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 551
محل سکونت : سمنان

گهواره های مدرن+عکس

گهواره های مدرن+عکس

گهواره حبابی شکل و شفافی که نوزاد را تا پنج ماهگی به سادگی به خوابی عمیق فرو برده و از ویژگهای ضدحساسیت، باکتریایی و قارچی برخوردار است، می‌تواند پایانی برای نگرانی والدین مضطربی باشد که بتازگی صاحب فرزند شده‌اند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از مهر، همانطور که بسیاری از افرادی که تازه صاحب فرزند شده اند بیان می کنند هیچ لذتی شبیه مشاهده خواب آرام کودک در یک فضای آرام و امن نیست و این امر در صورت تحقق به این معنا است که والدین می توانند چند دقیقه ای استراحت کنند.

تاکنون محصولات بیشماری در بازار به وجود آمده و این وعده را به والدین داده تا به این خواب راحت و استراحت چند دقیقه ای دست یابند، به زودی یک دستگاه دیگر به این محصولات افزوده می شود؛ تختخواب کاسه ای شکل که خواب را با تکانهای آرام برای نوزاد به همراه می آورد.

شفافیت این تختخواب گهواره ای موجب می شود تا والدین نگران هر حرکت موزان خود را تحت نظر داشته باشند

این محصول طراحی شده توسط لانا آگییان از یک اسباب بازی سنتی روسی (Nevalyashka) الهام گرفته است.

این تختخواب شفاف می تواند به هر جهتی تا 17 درجه حرکت کند اما هربار به علت وزن 15 کیلویی مرکز کاسه به جایگاه خود باز می گردد.

تشک این تخت خواب دربرگیرنده یک لایه پوسته گندم است که گفته می شود به علت ماهیت آنتی باکتریال، ضد حساسیت و ضد قارچ آن برای نوزاد ایده آل است. این تشک دارای لایه های محافظ و در مقابل ضربه و بو نیز مقاوم است گفته می شود که این احساس را در نوزاد فراهم می کند که گویی روی یک ابر خوابیده است.

تشک این گهواره از پوسته گندم پر شده است

به طور کلی ماهیت شفاف تختخواب این امکان را برای والدین نگران فراهم می کند که هر حرکت کودک خود را زیر نظر داشته باشند.

یکی از ابعاد غیر متعارف این گهواره حبابی شکل پلیمر مایع است که دربرگیرنده پوشش نانو دی اکسید تیتانیوم در این تختخواب بوده است.

این تختخواب با همکاری یک شرکت مستقر در استوانی تولید شده و گفته می شود که از قابلیت تمیز کردن خود و رفع بو برخوردار است.

تأثیرنانو ذرات دی اکسید تیتانیوم در این تخت به این معنا است که وقتی تخت در معرض تابش نور خورشید قرار می گیرد کثیفی و آلودگی هوا را از بین می برد.

همچنین لایه ای که این تخت را پوشانده خراش هایی را که احتمالا محل تجمع جرم محسوب می شود از بین می برد و آن را برای نوزادان امن تر می کند.

حرکت این تختخواب به هر جهت تا 17 درجه امکان پذیر است اما پس از هر حرکت به جایگاه اول باز می گردد

همچنین گفته شده این تختخواب دوستدارمحیط زیست بوده و از سوی سازمانهای اروپایی دارای تأییدیه است.

گهواره حبابی شکل نوزاد می تواند تا پنج ماهگی نوزادان مورد استفاده قرار بگیرد و به عنوان جعبه ای برای اسباب بازیهای کودک کاربرد داشته باشد.

این تختخواب در حال حاضر توسط یک شرکت سازنده مبلمان هندی درحال ساخت است و به زودی به بازار عرضه می شود.

چهارشنبه 17 خرداد 1391  1:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها