0

8 مسجد در مناطق مسکن مهر استان مرکزی ساخته می‌شود

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

8 مسجد در مناطق مسکن مهر استان مرکزی ساخته می‌شود

 مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی در سال جاری ساخت هشت باب مسجد در مناطقی که دارای سایت مسکن مهر هستند را در دستور کار دارد.

 
خبرگزاری فارس: 8 مسجد در مناطق مسکن مهر استان مرکزی ساخته می‌شود

 

غلامرضا خرمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: این مساجد شامل یک مسجد در شهر مهاجران، دو مسجد در شهر خمین، یک مسجد در شهر محلات، یک مسجد در دلیجان، دو مسجد در ساوه و یک مسجد در شهر اراک است.

وی از آغاز عملیات ساخت مسجد امام صادق(ع) در منطقه خانه‌های مسکن مهر اراک خبر داد و بیان داشت: عملیات ساخت این مسجد فردا در انتهای هپکو و در سایت مسکن مهر آغاز می‌شود.

وی با اشاره به مشخصات فیزیکی این پروژه مسجد امام صادق(ع) تصریح کرد: این مسجد در زمینی به مساحت یک‌هزار و 725 متر و با زیربنای یک‌هزار و 150 متر و با مشارکت شرکت پارس مسکن الوند ساخته خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی با بیان اینکه مسجد امام صادق(ع) ظرف مدت یک سال و به صورت صنعتی احداث خواهد شد گفت: با توجه به توان بالای فنی و مهندسی شرکت پارس الوند پیش‌بینی می‌شود کار احداث این مسجد تا پایان سال به اتمام برسد.

وی تاکید کرد: مسجد از نیازهای اساسی مردم در هر منطقه‌ای است که بر اساس تصمیمات اتخاذ شده اداره کل راه و شهرسازی در مناطقی که دارای مسکن مهر باشند نسبت به ساخت مسجد اقدام خواهد کرد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 17 خرداد 1391  12:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها